pixel

Przeczytano:

Adaptacja Wild Cards przenosi się z Hulu na Peacock

11 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Serialowa adaptacja literackiej serii George’a R.R. Martina Wild Cards oficjalnie zmienia swój dom. Projekt przenosi się z Hulu na Peacock.

To nie jedyna zmiana jaka zaszła w ostatnim czasie przy tym projekcie. Swoje stanowisko opuścił także scenarzysta i producent wykonawczy Andrew Miller. Obecnie trwają poszukiwania nowego scenarzysty.

Fabuła Wild Cards opowiada o obcym patogenie, który w 1946 roku został wypuszczony nad Manhattanem zmieniając bieg historii. Wirus zmienia ludzkie DNA i wprowadza mutacje. Nieliczni otrzymali supermoce, większość jednak została odpychającą fizycznie zdeformowana.

Pierwotnie platforma Hulu opracować miała dwa projekty osadzone w uniwersum Wild Cards. Teraz jednak nie wiadomo jakie plany na serię będzie miał serwis Peacock.

Źródło: variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również