w

Już nie żyjesz sezon 3. finałowym!

dead to me e1594060326652

Netflix ogłosił właśnie, iż serial Już nie żyjesz otrzymuje zielone światło na produkcję kolejnego, trzeciego już z kolei sezonu. Niestety seria ta będzie ostatnią.

Już nie żyjesz to serial z gatunku czarnej komedii, za który odpowiada Liz Feldman. Odnowienie nastąpiło po dwóch miesiącach od premiery drugiego sezonu serialu.

Od początku do końca. Już nie żyjesz jest dokładnie tak pokazane jak chciałam to zrobić. Opowiadanie historii zrodzonej ze smutku i straty dało mi kopa jako artyście i uzdrowiło jako człowieka. Jestem niezmiernie wdzięczna Netflixowi za wsparcie i cieszę się, że mogę kontynuować naszą współpracę. – powiedziała Feldman w swoim oświadczeniu

Serial ten opowiada o młodej wdowie, której mąż podczas nocnego joggingu został potrącony przez samochód i pozostawiony na pewną śmierć. Jen zostaje sama wraz z dwójką dzieci, kredytem i mnóstwem innych problemów, o których do tej pory nie miała pojęcia. Nie mogąc poradzić sobie z tą sytuacją zapisuje się do grupy wsparcia, gdzie poznaje zakręconą Judy, która okazuje się dla niej wielkim wsparciem. Jednak kobieta nie ma pojęcia o tajemnicy, którą skrywa jej nowa przyjaciółka. W rolach głównych występują Christina Applegate i Linda Cardellini.

Dotychczasowe dwa sezony serialu w całości dostępne są na platformie Netflix. Mieliście okazję zapoznać się już z tą produkcją?

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

stg109a 0221r h 2020

Stargirl odnowione na 2. sezon, dojdzie jednak do znaczącej zmiany!

zwierzogrod

Filmy familijne – coś dla dzieci i dorosłych