Już nie żyjesz sezon 3. finałowym!

}

Data: 7 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix ogłosił właśnie, iż serial Już nie żyjesz otrzymuje zielone światło na produkcję kolejnego, trzeciego już z kolei sezonu. Niestety seria ta będzie ostatnią.

Już nie żyjesz to serial z gatunku czarnej komedii, za który odpowiada Liz Feldman. Odnowienie nastąpiło po dwóch miesiącach od premiery drugiego sezonu serialu.

Od początku do końca. Już nie żyjesz jest dokładnie tak pokazane jak chciałam to zrobić. Opowiadanie historii zrodzonej ze smutku i straty dało mi kopa jako artyście i uzdrowiło jako człowieka. Jestem niezmiernie wdzięczna Netflixowi za wsparcie i cieszę się, że mogę kontynuować naszą współpracę. – powiedziała Feldman w swoim oświadczeniu

Serial ten opowiada o młodej wdowie, której mąż podczas nocnego joggingu został potrącony przez samochód i pozostawiony na pewną śmierć. Jen zostaje sama wraz z dwójką dzieci, kredytem i mnóstwem innych problemów, o których do tej pory nie miała pojęcia. Nie mogąc poradzić sobie z tą sytuacją zapisuje się do grupy wsparcia, gdzie poznaje zakręconą Judy, która okazuje się dla niej wielkim wsparciem. Jednak kobieta nie ma pojęcia o tajemnicy, którą skrywa jej nowa przyjaciółka. W rolach głównych występują Christina Applegate i Linda Cardellini.

Dotychczasowe dwa sezony serialu w całości dostępne są na platformie Netflix. Mieliście okazję zapoznać się już z tą produkcją?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Black Summer – apokaliptyczny serial o zombie powróci z 2. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.