61st Street – nowy thriller prawniczy od maja na AMC

}

Data: 12 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC publikuje zwiastun i zdjęcia promujące nowy oryginalny serial 61st Street. To thriller prawniczy z gwiazdorską obsadą opowiadający o skorumpowanych strukturach władzy w Chicago. Śledztwo w sprawie transakcji narkotykowej może wreszcie doprowadzić do złamania obowiązującej w policji zmowy milczenia.

61st Street opowiada historię Mosesa Johnsona (Tosin Cole), obiecującego czarnoskórego sportowca, który zostaje wciągnięty w skorumpowany system sądownictwa karnego Chicago, oraz Franklina Robertsa (Courtney B. Vance), obrońcy z urzędu, który zajmuje się jego przypadkiem. Roberts dostrzega, że sprawa Johnsona może zmienić cały system sądownictwa Chicago, przeżarty przez instytucjonalny rasizm i wszechobecną korupcję.

Rola Courtneya B. Vance’a została zgodnie uznana przez prasę za jedną z najlepszych kreacji w jego karierze, a grany przez niego Franklin Roberts jest centralną postacią serii. W skład mocnej obsady, wchodzą: nominowana do nagrody Emmy Aunjanue Ellis, Mark O’Brien, Holt McCallany, Tosin Cole, Andrene Ward-Hammond oraz Bentley Green.

61st street zdjecia 2
61st street zdjecia 1
61st street zdjecia 3

Premiera serialu odbędzie się w czwartek, 26 maja, o 22:00 wyłącznie na kanale AMC.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Czerwiec w AMC!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.