Czerwiec w AMC!

}

Data: 28 maja 2021

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Czerwiec na kanale AMC zapowiada się naprawdę doskonale. Poznamy dalsze przygody bohaterów postapokalitycznej serii Fear the Walking Dead będącej spin-offem hitowego serialu The Walking Dead. Fani serialu Preacher również będą zadowoleni.

bez tytulu 13
fot. amc

W poniedziałki o 22:00 poznamy dalsze przygody bohaterów drugiej części szóstego sezonu Fear the Walking Dead. Finałowy odcinek tego sezonu wyemitowany zostanie 14 czerwca.

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) – musi odnaleźć siostrę i ochronić osady przed zagrożeniami z wewnątrz, a także spoza ich murów. Druga połowa 6. sezonu pokazuje, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, relacje zostaną zniszczone, a lojalność na zawsze się odwróci. Kiedy wszyscy muszą stanąć po którejś ze stron, odkrywają znaczenie tego, że „Koniec jest początkiem”.

preacher
fot. amc

Nadchodzi 2. sezon serialu Preacher. Premiera w poniedziałek 21 czerwca o godzinie 22:00.

Kiedy Jesse Custer, małomiasteczkowy kaznodzieja z kryminalną przeszłością, uświadamia sobie, że Bóg opuścił Niebo, postanawia go odnaleźć. W podróży towarzyszy mu Tulip, jego prawdziwa miłość o niestabilnej naturze, oraz najlepszy przyjaciel Cassidy, 119-letni irlandzki wampir. Trafiają do Nowego Orleanu, gdzie muszą unikać lokalnych gangsterów i niebezpiecznych tajnych agentów w białych garniturach. Nie mogą też dać się złapać Świętemu od Morderców, niepowstrzymanemu i zabójczemu kowbojowi z Piekła. Preacher to absurdalnie zakręcona, pełna akcji i dreszczyku jazda bez trzymanki. Serial oparty jest na kultowej serii komiksów o tej samej nazwie.

Źródło: AMC

ZOBACZ TEŻ  Premiery czerwca w HBO GO. Niezwykłe kontynuacje i pierwsze odsłony tego miesiąca

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.