Życie na fali – wszystkie sezony serialu dostępne są już w HBO Max

}

Data: 12 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Życie grupy przyjaciół i ich rodzin zmienia się na zawsze, gdy do zamożnej społeczności mieszkającej w Newport Beach w Hrabstwie Orange, dołącza młody outsider. Wszystkie sezony lubianego serialu Życie na fali dostępne są w HBO Max.

Serial Życie na fali śledzi losy Ryana Atwooda, dość trudnego, ale utalentowanego chłopaka, który zostaje adoptowany przez zamożne małżeństwo filantropów, Sandy’ego i Kirsten Cohen. Chłopak, mający teraz przybranego brata Sethama, bystrego, ale nieprzystosowanego społecznie nastolatka, próbują odnaleźć się w nowej dla siebie rzeczywistości życia w zamożnej dzielnicy Newport Beach w hrabstwie Orange w Kalifornii.

W serialu występują: Benjamin McKenzie jako Ryan Atwood, Adam Brody jako Seth Cohen, Rachel Bilson jako Summer Roberts, Melinda Clarke jako Julie Cooper-Nichol, Mischa Barton jako Marissa Cooper, Peter Gallagher jako Sandy Cohen, Kelly Rowan jako Kirsten Cohen, Tate Donovan jako Jimmy Cooper, a także Alan Dale jako Caleb Nichol, Chris Carmack jako Luke Ward Autumn Reeser jako Taylor Townsend, Willa Holland jako Kaitlin Cooper. W jednej z ról w drugim sezonie wystąpiła także Olivia Wilde.

zycie na fali the o.c 3

Twórcą serialu jest Josh Shwartz. Serial emitowany był w latach 2003–2007 w Stanach Zjednoczonych oraz 50 innych krajach na całym świecie, będąc jednym z najpopularniejszych seriali roku 2003.

Wszystkie cztery sezony serialu Życie na fali są już dostępne w serwisie HBO Max. Serial liczy łącznie 92 odcinki.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  HBO Max już w 2021 roku trafi do Polski

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.