4 sezon Opowieści podręcznej już w kwietniu w HBO

26 marca 2021 | Newsy

Już 30 kwietnia powróci ukochany serial Polaków Opowieść podręczna.

Fani tej produkcji w nowym sezonie będą świadkami bezpośredniej wojny toczonej między byłymi podręcznymi i siłami Gileadu. Ostateczne starcie wydaje się by już coraz bliżej, a to oznacza sporo trudnych decyzji do podjęcia.

Zobaczcie zapowiedź:

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej sezon 4. - Elisabeth Moss na nowym plakacie i zwiastunie serii

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karolina Tryniszewska

Uwielbia seriale, a zwłaszcza starsze telenowele. Mogłaby o nich pisać i rozmawiać godzinami. Obejrzała jak dotad wszystkie filmy i seriale ulubioną aktorką, Jennifer Aniston.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram