Przeczytano:

Wellington Paranormal trafi na HBO Max

26 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Powstały w 2018 roku spin-off filmu Co robimy w ukryciu nareszcie doczeka się swojej amerykańskiej premiery.

Wellington Paranormal to nowozelandzki komediowy horror nakręcony w formie mockumentu. Doczekał się trzech sezonów – ostatni miał swoją premierę w Nowej Zelandii w tym miesiącu. Jego fabuła skupia się na policjantach, którymi można bardzo łatwo manipulować – Mike’u Minogue i Karenie O’Leary.

Za serial odpowiadają Taika Waititi i Jemaine Clement. Jak donoszą zagraniczne media prawa do niego wykupiło zarówno HBO Max, jak i stacja The CW. Wellington Paranormal najpierw debiutować będzie na The CW, aby dzień później pojawić się na HBO Max. Premiera planowana jest pod koniec lata.

Serial ukaże nam zmagania wspomnianego duetu nowozelandzkich funkcjonariuszy, którzy starają się uchronić Wellington przed różnymi strasznymi bestiami.

Źródło: Bloody-Disgusting

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również