Wellington Paranormal trafi na HBO Max

26 marca 2021 | Newsy

Powstały w 2018 roku spin-off filmu Co robimy w ukryciu nareszcie doczeka się swojej amerykańskiej premiery.

Wellington Paranormal to nowozelandzki komediowy horror nakręcony w formie mockumentu. Doczekał się trzech sezonów – ostatni miał swoją premierę w Nowej Zelandii w tym miesiącu. Jego fabuła skupia się na policjantach, którymi można bardzo łatwo manipulować – Mike’u Minogue i Karenie O’Leary.

Za serial odpowiadają Taika Waititi i Jemaine Clement. Jak donoszą zagraniczne media prawa do niego wykupiło zarówno HBO Max, jak i stacja The CW. Wellington Paranormal najpierw debiutować będzie na The CW, aby dzień później pojawić się na HBO Max. Premiera planowana jest pod koniec lata.

Serial ukaże nam zmagania wspomnianego duetu nowozelandzkich funkcjonariuszy, którzy starają się uchronić Wellington przed różnymi strasznymi bestiami.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Co stanie się z Samanthą w kontynuacji Seksu w wielkim mieście?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram