Reality show Farma od stycznia w Polsacie!

}

Data: 22 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W styczniu na antenie telewizji Polsat zadebiutuje ciekawe reality show Farma. Na opuszczonej farmie położonej w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej kilkunastu odważnych „mieszczuchów”, rozpoczyna swoją „sielską” przygodę.

Jeśli ktoś z nich marzył o beztroskich wczasach pod gruszą, srogo się zawiedzie. Miejskich wygód zabraknie, a na horyzoncie będzie migotać wizja całkiem nowych obowiązków, o których im nawet się nie śniło. Brak bieżącej wody, internetu, telefonu, codziennych wygód, a w zamian za to praca od świtu do nocy!

Farma to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jednym słowem – lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy Farmy będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Będę sojusze, kłótnie, intrygi, ale też przyjaźnie, a może nawet miłość? Co tydzień z Farmą pożegna się jeden uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

W przygodę pełną wyzwań wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się pomagać Farmerom w ich drodze do zwycięstwa!

Farma od 17 stycznia w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji Polsat.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  The Terror sezon 2. - zapowiedź produkcji osadzonej w czasach II wojny światowej!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.