w

16 sezon NCIS potwierdzony!

ncis

Agent Gibbs nigdzie się nie wybiera. Wczoraj CBS odnowiło serial Agenci NCIS i będziemy mogli oglądać już 16 sezon. Mark Harmon podpisał nową umowę i pozostanie aktorem i producentem wykonawczym.

Argument był jasny:

To bardzo proste – widzowie uwielbiają NCIS wszędzie

zapowiedział Kelly Kahl, prezes CBS Entertainment.

Ten serial pasuje do widzów w każdym wieku, we wszystkich częściach kraju i na całym świecie. Rewelacyjne postacie NCIS i niesamowite opowiadanie sprawiają, że serial ma jednych zbardziej zapalonych fanów telewizji. Oczywiście żadna z tych rzeczy nie byłaby możliwa bez wybitnego zespołu produkcyjnego i utalentowanej obsady kierowanej przez niezrównanego i absolutnie niezmordowanego Marka Harmona. Cieszymy się, że powraca jako centralny punkt programu i nie możemy być bardziej podekscytowani 16 sezonem NCIS.

Odnowienie na 16 sezon pojawia się mimo tego, że NCIS wkrótce straci jednego z ostatnich pierwotnych członków obsady. Pauley Perrette opuszcza serial po 15 latach pracy jako specjalistka medycyny sądowej Abby Sciuto – zobaczymy ją w przedostatnim odcinku tego sezonu (we wtorek, 8 maja).

Do tej pory NCIS osiąga średnią liczbę 13,3 miliona widzów i ocenę 1,4.

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

opowiesci podrecznej

“Opowieści podręcznej” – 2 sezon zapowiada po polsku Yvonne Strahovski

on my block

Będzie drugi sezon serialu On my block!