16 sezon NCIS potwierdzony!

14 kwietnia 2018 | Newsy

j

Agent Gibbs nigdzie się nie wybiera. Wczoraj CBS odnowiło serial Agenci NCIS i będziemy mogli oglądać już 16 sezon. Mark Harmon podpisał nową umowę i pozostanie aktorem i producentem wykonawczym.

Argument był jasny:

To bardzo proste – widzowie uwielbiają NCIS wszędzie

zapowiedział Kelly Kahl, prezes CBS Entertainment.

Ten serial pasuje do widzów w każdym wieku, we wszystkich częściach kraju i na całym świecie. Rewelacyjne postacie NCIS i niesamowite opowiadanie sprawiają, że serial ma jednych zbardziej zapalonych fanów telewizji. Oczywiście żadna z tych rzeczy nie byłaby możliwa bez wybitnego zespołu produkcyjnego i utalentowanej obsady kierowanej przez niezrównanego i absolutnie niezmordowanego Marka Harmona. Cieszymy się, że powraca jako centralny punkt programu i nie możemy być bardziej podekscytowani 16 sezonem NCIS.

Odnowienie na 16 sezon pojawia się mimo tego, że NCIS wkrótce straci jednego z ostatnich pierwotnych członków obsady. Pauley Perrette opuszcza serial po 15 latach pracy jako specjalistka medycyny sądowej Abby Sciuto – zobaczymy ją w przedostatnim odcinku tego sezonu (we wtorek, 8 maja).

Do tej pory NCIS osiąga średnią liczbę 13,3 miliona widzów i ocenę 1,4.

ZOBACZ TEŻ  Projekt Manhattan powraca z 2. sezonem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!