„Opowieści podręcznej” – 2 sezon zapowiada po polsku Yvonne Strahovski

13 kwietnia 2018 | Newsy

Już 26 kwietnia premiera pierwszych dwóch odcinków 2 sezonu „Opowieści Podręcznej”. Kolejne będą dostępne co czwartek na Showmaxie. Jak zapowiadają twórcy, druga seria będzie jeszcze mroczniejsza, niż pierwsza.

Drugi sezon jest zapowiadany przez Yvonne Strahovski, australijską aktorkę z polskimi korzeniami, która wciela się w rolę Sereny Joy – bezpłodną żonę komendanta Freda Waterforda.

Premiera serialu w ubiegłym roku odbiła się szerokim echem również w Polsce, bo zbiegła się z protestami w obronie praw kobiet. Kto nie widział, ma okazję obejrzeć – do 26. kwietnia jest jeszcze trochę czasu.

„Opowieści Podręcznej” – o czym jest serial?

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, na terenie dawnych Stanów Zjednoczonych. W tym totalitarnym państwie władza należy wyłącznie do mężczyzn wspieranych przez policję i wojsko. Kobiety mają przypisane trzy role – są żonami, „Martami” – służącymi lub podręcznymi, które są zmuszane do rodzenia dzieci rządzącym. Co z resztą, która nie pasuje do żadnej z ról? Dowiecie się, nadrabiając 1. sezon. Jednego jestem pewna – będziecie czekać na drugi z niecierpliwością!

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things sezon 4. - scenariusze zostały ukończone!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!