w

“Opowieści podręcznej” – 2 sezon zapowiada po polsku Yvonne Strahovski

opowiesci podrecznej

Już 26 kwietnia premiera pierwszych dwóch odcinków 2 sezonu “Opowieści Podręcznej”. Kolejne będą dostępne co czwartek na Showmaxie. Jak zapowiadają twórcy, druga seria będzie jeszcze mroczniejsza, niż pierwsza.

Drugi sezon jest zapowiadany przez Yvonne Strahovski, australijską aktorkę z polskimi korzeniami, która wciela się w rolę Sereny Joy – bezpłodną żonę komendanta Freda Waterforda.

https://www.youtube.com/watch?v=VXMF3MUMNFI

Premiera serialu w ubiegłym roku odbiła się szerokim echem również w Polsce, bo zbiegła się z protestami w obronie praw kobiet. Kto nie widział, ma okazję obejrzeć – do 26. kwietnia jest jeszcze trochę czasu.

“Opowieści Podręcznej” – o czym jest serial?

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, na terenie dawnych Stanów Zjednoczonych. W tym totalitarnym państwie władza należy wyłącznie do mężczyzn wspieranych przez policję i wojsko. Kobiety mają przypisane trzy role – są żonami, “Martami” – służącymi lub podręcznymi, które są zmuszane do rodzenia dzieci rządzącym. Co z resztą, która nie pasuje do żadnej z ról? Dowiecie się, nadrabiając 1. sezon. Jednego jestem pewna – będziecie czekać na drugi z niecierpliwością!

Justyna Zienkiewicz

Napisane przez Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

631368

Barry i Dolina Krzemowa z kolejnymi sezonami

ncis

16 sezon NCIS potwierdzony!