“Opowieści podręcznej” – 2 sezon zapowiada po polsku Yvonne Strahovski

Już 26 kwietnia premiera pierwszych dwóch odcinków 2 sezonu “Opowieści Podręcznej”. Kolejne będą dostępne co czwartek na Showmaxie. Jak zapowiadają twórcy, druga seria będzie jeszcze mroczniejsza, niż pierwsza.

Drugi sezon jest zapowiadany przez Yvonne Strahovski, australijską aktorkę z polskimi korzeniami, która wciela się w rolę Sereny Joy – bezpłodną żonę komendanta Freda Waterforda.

Premiera serialu w ubiegłym roku odbiła się szerokim echem również w Polsce, bo zbiegła się z protestami w obronie praw kobiet. Kto nie widział, ma okazję obejrzeć – do 26. kwietnia jest jeszcze trochę czasu.

“Opowieści Podręcznej” – o czym jest serial?

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, na terenie dawnych Stanów Zjednoczonych. W tym totalitarnym państwie władza należy wyłącznie do mężczyzn wspieranych przez policję i wojsko. Kobiety mają przypisane trzy role – są żonami, “Martami” – służącymi lub podręcznymi, które są zmuszane do rodzenia dzieci rządzącym. Co z resztą, która nie pasuje do żadnej z ról? Dowiecie się, nadrabiając 1. sezon. Jednego jestem pewna – będziecie czekać na drugi z niecierpliwością!

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.