The End of the F***ing World to brytyjski serial, oparty na komiksie o tej samej nazwie autorstwa Charlesa Forsmana. Premiera tej ośmioodcinkowej serii miała miejsce w Wielkiej Brytanii 24 października 2017 roku, tuż po niej komisy Forsmana zostały wyprzedane w pełnym nakładzie. Serial doskonale łączy w sobie elementy dramatu i czarnej komedii i mimo swojej pozornej lekkości zmusza do przemyśleń. Krótkie, 25-minutowe odcinki wciągają od pierwszych minut. Produkcja szybko zyskała rzeszę fanów, dzięki czemu Netflix we współpracy z brytyjskim Channel 4 zdecydował się na realizację 2 sezonu.

Serial opowiada o losach dwóch nastolatków. Uważający się za psychopatę 17-letni James poznaje szaloną Alyssę, która namawia go na ucieczkę z miasta i wyzwolenie się z nudy, rutyny i problemów życia domowego. Nastolatkowie, niewiele myśląc, wyruszają w poszukiwaniu przygód. W trakcie podróży dochodzi jednak do wielu mrocznych i jednocześnie zabawnych zdarzeń, których główni bohaterowie z pewnością się nie spodziewali.

Odtwórcami głównych ról są Alex Lawther oraz Jessica Barden. Producenci wykonawczy przy planowaniu realizacji serialu inspirowali się Twin Peaks oraz Fargo. Ich celem było również sprawienie, by widzowie mogli dowolnie dopasować czas od 1988 do 2006, w którym toczy się akcja serialu. Dodatkową zaletą jest doskonale dobrana ścieżka dźwiękowa skupiająca się wokół utworów z lat 50,60 i 70.

The End of the F *** ing World spotkał się z uznaniem krytyków, którzy pozytywnie ocenili zarówno scenariusz, wykonanie, tematykę, jak i grę aktorską. Serial został nominowany do nagrody British Academy Television Award dla najlepszego serialu telewizyjnego w roku 2018.