Śpiewać każdy może – serialowa lista przebojów!

j
}

Data: 28 listopada 2018

Lubicie śpiewać? Słuchać dobrej muzyki? Pisać własne teksty? Postaci z seriali też to lubią. Specjalnie dla Was stworzyliśmy naszą serialową listę przebojów. Podkręćcie głośniki, niech zacznie się zabawa!

Halo, halo, witajcie w naszym serialowym radiu! Przy mikrofonie Wasz zawsze czujny i nieco nostalgiczny redaktor Piotr. A ze mną dziś cała masa gwiazd, które niekoniecznie zajmują się śpiewaniem, ale gdy już to robią, są świetne. Zgarnijcie znajomych, przeproście sąsiadów za hałas, wczujcie się w rytm i niech zacznie się impreza z serialami!

Marusia – „Piosenka o pancernych”

Na początek oczywiście propozycja do naszej listy. Radziecka sanitariuszka, która nie bała się pomagać żołnierzom na froncie, a na co dzień kochała Janka Kosa. Jak się okazuje, potrafi nieźle zaśpiewać. Jej idolami są chłopaki jeżdżący czołgiem zwanym Rudy. Zresztą skoro oni nazwali swój wóz bojowy na jej cześć, to i ona postanowiła się odwdzięczyć. Jeśli lubicie wojenne klimaty, harmoszki w tle i język naszych wschodnich sąsiadów, koniecznie oddajcie swój głos na nią. Marusia Ogoniok i Piosenka o pancernych!

Robin Sparkles – „Let’s go to the mall”

Robin

Źródło: ggpht

Pora już przejść do naszej listy. W serialowym TOP8, w tym tygodniu na miejscu ósmym kanadyjka, ciotka i dziennikarka. Uwielbia pić Whisky, palić cygara i nie stroni od mężczyzn. Ponoć śpiewu uczył ją sam Enrique Iglesias. Niektórzy mówią, że ukrywa się pod pseudonimem, ponieważ na co dzień pracuje dla tajnej organizacji, a zmienione nazwisko to tylko jej tarcza przed odsłonięciem całej prawdy. My w to nie wnikamy. Dla nas liczy się jej głos. Oto Robin Sparkles, która dziś zabierze Was na zakupy w swojej piosence Let’s go to the mall.

Buffy Summers –  „Going Through the Motions”

Buffy

Źródło: vignette.wikia.nocookie

Każdego dnia, tudzież każdej nocy, nasza dzielna Buffy Summers walczy z wampirami. Wszyscy jesteśmy jej wdzięczni, że możemy dzięki temu czuć się bezpieczniej. Jednak nasza piękna pogromczyni nieumarłych wysysających z ludzi krew podczas swej pracy lubi sobie nucić. A robi to całkiem nieźle. Panie i panowie! Na miejscu siódmym naszej serialowej listy jedyna i niepowtarzalna Buffy Summers w piosence Going Through the Motions!

Spongebob – „Lans Trans”

Spongebob

Źródło: comicbook

Jesteście gotowi na więcej? Przygotujcie się więc na piosenkę, która, gdy już wpadnie Wam w ucho, prędko z niego nie wyjdzie. A zaśpiewa ją nasz ukochany, żółty, gąbczasty i czworokanciasty Spongebob! Zazwyczaj możecie odwiedzić go w jego domu z ananasa na dnie oceanu lub w restauracji Pod tłustym krabem, gdzie serwuje nam kraboburgery! Pora więc na Lans Trans! (Serialowe radio pragnie nadmienić, że choć jednym z naszych sponsorów jest pan Krab, nie miało to żadnego wpływu na pozycję piosenki jego pracownika).

ZOBACZ TEŻ  Światowy Dzień Morza – zestawienie seriali, których akcja często toczyła się nad akwenem

Xena – „Forgive me”

xena

Źródło: plotek

Przechodzimy tymczasem do miejsca piątego, a tu spora niespodzianka! Choć zwana jest wojowniczą księżniczką, od gitary woli miecz, a w walce dotrzymuje kroku nawet samemu Herculesowi, to śpiewać też potrafi! Jej piosenka to propozycja z pewnością dla tych, którzy od szybkich rytmów wolą przytulanki. Poznajcie piękny utwór dla skłóconych par. Wybaczajcie więc sobie i niech spory idą precz. I posłuchajcie przy tym Xeny i jej Fogive me.

https://www.youtube.com/watch?v=FDNhAcm747U&list=RDFDNhAcm747U&index=1

Barney Stinson „Suit Song”

jak poznałem waszą matkę suit song

Źródło: ytimg

Jesteśmy coraz bliżej podium. Tymczasem na miejscu czwartym znajduje się łamacz serc niewieścich, autor Księgi Podrywu, brachol uwielbiający przybijać piątki, a przy okazji pracownik Goliath National Bank. Dziewczyny, on liczy na Wasze głosy, by w przyszłym tygodniu znaleźć się na miejscu pierwszym. Drodzy słuchacze, jeśli jeszcze nie wiecie, o kim mowa, oto Barney Stinson w utworze Suit Song. A więc noście garnitury i bawcie się dobrze!

Różowe lata 70. – „Happy Together”

różowe lata 70. piosenka

Brązowy medal, a więc miejsce trzecie, należy dziś do całego zespołu. Najwyraźniej nasi fani lubią piosenki z lat 70. oraz covery. Choć piosenkarze często za sobą nie przepadają, kłócą się, wyzywają, obgadują, to potrafią się też zjednoczyć! Zwłaszcza kiedy śpiewają utwór Turtles. Posłuchajcie więc Feza, Erica, Stevena, Kitty, Boba oraz wspaniałego Reda Formana i ich interpretacji piosenki Happy Together.

https://www.youtube.com/watch?v=lmqSCJiicnk&t=42s

J.D & Chris Turk – „Guy Love”

guy love

Źródło: fanpop

Miejsce drugie należy dziś do niesamowitego duetu. Najlepsi przyjaciele oraz świetni lekarze też nagrali dla nas swój utwór. Choć chyba bardziej dedykują go sobie wzajemnie niż nam, to i tak nie możemy narzekać. Piękna, głęboka i poruszająca pieśń, idealna do wolnych przytulanek. Przygotujcie też chusteczki do ocierania łez. Oto dwaj Hoży doktorzy, czyli John Dorian i Chris Turk w Guy Love.

Phoebe Buffay – „Smelly Cat”

smelly cat

Źródło: r29static

Czas na miejsce pierwsze naszego notowania serialowej listy przebojów. Tu nie ma przypadku i nie ma niespodzianki. Od tygodni wciąż utrzymuje się bowiem utwór o najbardziej śmierdzącym kocie świata. A śpiewa go Wasza ulubiona masażystka, żona Ant… Mike’a Hannigana, przyjaciółka Rossa, Moniki, Rachel, Joeya i Chandlera. Najlepsza gitarzystka, jaką mamy na naszej liście. Podkręćcie radia, przygotujcie gardła i śpiewajcie razem z nią. Phoebe Buffay i Smelly Cat! Specjalnie dla Was, specjalnie w serialowym radio!

ZOBACZ TEŻ  Duety, które uwielbiamy, czyli najlepsi serialowi przyjaciele

I tak prezentuje się w tym tygodniu nasze TOP8. Wszyscy wykonawcy liczą na Wasze głosy. Chwytajcie więc za klawiatury i napiszcie, kto według Was zasługuje na najwyższą pozycję. Macie swoje własne propozycje? Dajcie nam znać w komentarzach! Niech wygrywają najlepsi! Na dziś to już wszystko, do usłyszenia w kolejnej audycji! Żegna się z Wami Serialowe Radio i redaktor Piotr.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Piotr Markiewicz

Nerd, geek i pedagog w jednym. Dziecko lat 90. Kocha Tolkiena, Warcrafta, RPG i fantastykę. Wewnętrznie czuje się elfem.