Seriale Polsat Go – 15 najlepszych produkcji do obejrzenia na tej platformie

j

Autor: Klaudia

}

Data: 3 lipca 2023

W 1992 roku uruchomiono pierwszy kanał ogólny Polsat – nieustannie rozwijano przy tym ofertę, aby obecnie prezentować widzom różnorodne produkcje. A jakie są najlepsze seriale Polsat Go? Idealne dla siebie propozycje odnajdą na tym serwisie zarówno miłośnicy komedii romantycznych, kryminalnych serii, fantasy czy dramatów. Jeśli jednak wybór odpowiedniego serialu stanowi niełatwe zadanie, przygotowaliśmy artykuł prezentujący 15 najlepszych produkcji do obejrzenia na tej platformie. Sprawdźcie nasze propozycje!

Osaczony

000ecld6ux3o5nua c122 f4
fot. Dawid Olczak

Osaczony to sześcioodcinkowy serial, który przypadnie do gustu wielbicielom kryminalnych historii. Opowieść skupia się na Michale, który rozpoczyna swój dzień od porannego biegu po lesie. Poranny jogging odmienia jednak jego życie, gdyż mężczyzna odnajduje zwłoki sześcioletniego syna swojej sąsiadki. Michał wzywa policję, a ona prędko pojawia się na miejscu oraz rozpoczyna dochodzenie. Należy jednak wskazać podejrzanego w śledztwie… i jest nim osoba, która znalazła martwego chłopca.

Wotum nieufności

c9d2929d69d771a2e2f018917d0ccaf7
fot. polsat

Świat polityki bywa bezwzględny… doskonale ukazuje to seria Wotum nieufności, chociaż fabuła ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Wszystko rozpoczyna się od momentu, w którym prezydent Polski rezygnuje ze swojego stanowisko – i zaczynają się o nie ubiegać Marszałkini Sejmu oraz polityk prawicy, który zaczyna zdobywać coraz większa popularność. Serial zasługuje przy tym na wyróżnienie nie tylko ze względu na fabułę, ale również znakomitą obsadę.

Przeklęta

Dla osób mających ochotę na seans produkcji fantasy proponujemy współczesną wersję arturiańskiej legendy, to znaczy Przeklętą. To opowieść o młodej czarownicy, która z uwagi na strach przed prześladowaniami ukrywa swoje umiejętności. Zostaje ona poproszona o dostarczenie Merlinowi starożytnego miecza – prośba pochodziła od jej umierającej matki, dlatego dziewczyna nie odmówiła i wyruszyła w pełną niebezpieczeństw podróż. Podczas wyprawy wspiera ją młody Artur.

Lulu

photo 71841 1658269514 big
fot. polsat

Pasja do cukiernictwa towarzyszyła Lulu od dawna… kobieta postanowiła ją przekształcić w pracę zawodową jednak dopiero po rozstaniu ze zdradzającym ją mężem. Dotychczas zajmowała się ona przede wszystkim opieką nad domem. Jak potoczą się jej losy po otworzeniu cukierni? Seans tej produkcji zdecydowanie nie będzie nudny – serial przepełniony jest zaskakującymi wydarzeniami.

ZOBACZ TEŻ  Zawsze warto – Polsat startuje z nowym serialem!

Światło twoich oczu

Naszą kolejną propozycją jest meksykańska telenowela Światło twoich oczu – to remake kultowej Esmeraldy z 1997 roku! Fabuła przedstawia opowieść zamożnego Luisa Alberto, który jest już zaręczony… jednak zakochuje się w niewidomej Marinie. W scenariuszu wprowadzono pewne zmiany, a widzów szczególnie zaskoczyło zakończenie serii.

Nie igraj z aniołem

Nie igraj z aniołem to kolejna meksykańska produkcja zasługująca na uwagę. Jej bohaterką jest Marichuy – dziewczyna, której życie nie należy do najłatwiejszych. Została ona oddana do sierocińca przez swoją matkę, która była przekonana, że umiera. W wieku 14 lat Marichuy postanawia uciec i rozpocząć samodzielne życie. Co stanie się jednak, gdy zostanie zatrudniona przez Juana Miguela – mężczyzny, który pomógł jej uniknąć więzienia?

Włoska narzeczona

Pozostajemy przy meksykańskich serialach – dla miłośników romantycznych historii polecamy również Włoską narzeczoną. Ten melodramat opowiada o tym, jak mieszkająca dotąd we Włoszech Fiorella o marzycielskiej naturze opiekuje się swoją siostrą oraz ojcem. Po jego śmierci kobiety wyruszają do Meksyku do przyjaciela rodziny.

Przyjaciółki

Seriale Polsat Go - przyjaciółki
fot. polsat

Seriale Polsat Go to również produkcje ukazujące prawdziwą moc przyjaźni – doskonałym przykładem są Przyjaciółki! Opowieść rozpoczyna się od zjazdu absolwentów, na którym pojawiły się cztery tytułowe przyjaciółki – kobiety znają się jeszcze ze szkolnych czasów i pragną odnowić kontakt. Podejmowane w serialu zagadnienia są bliskie codzienności, a wszystko skupia się na relacjach między ludźmi – nie zabraknie przy tym ani wzruszających momentów, jak i romantycznych chwil.

Zawsze warto

zawsze warto

Zawsze warto to polski serial, który również znajdziemy na platformie Polsat Go. Przedstawia on losy trzech kobiet, które spotkały się w dramatycznych okolicznościach – chociaż każda z nich pochodzi z innego świata i zmaga się z odmiennymi problemami, każda z nich przepełniona jest determinacją. I właśnie dzięki temu udaje im się rozwiązać nawet przepełnione mrokiem trudności.

ZOBACZ TEŻ  Seriale o miłości, od których nie da się oderwać – 7 propozycji

W rytmie serca

w rytmie serca

Urlopy nie zawsze wyglądają dokładnie tak, jak sobie je zaplanowaliśmy – doświadczył tego chirurg Adam Żmuda, który zapragnął udać się na krótki odpoczynek do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Ma to stanowić chwilowy odpoczynek przed wyjazdem do Afryki. Pobyt w miasteczku przepełniony jest jednak niespodziewanymi wydarzeniami… dzięki swojemu detektywistycznemu zmysłowi oraz nieograniczonej dociekliwości mężczyzna ratuje życia oraz psuje plany ludziom o złych zamiarach. A co więcej, wplątuje się w sercowe zawirowanie!

Miodowe lata

miodowe lata
źródło: Polsat GO

Seriale Polsat Go to również cenione przez wiele osób klasyki, takie jak Miodowe lata! Ta polska produkcja podbiła serca milionów widzów, którzy chętnie powracają do seansu tej produkcji. Nie możemy się temu absolutnie dziwić, gdyż perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw są przezabawne.

Daleko od noszy

Kolejną polską serią jest Daleko od noszy – to satyryczna opowieść o typowym miejskim szpitalu w Polsce. Całość skupiona jest na relacjach między członkami medycznego zespołu, a także stosunku pracowników szpitala do pacjentów. Nie brakuje zaskakujących, nietypowych sytuacji, które są jednocześnie bardzo zabawne.

Ekipa

Czternastoodcinkowy serial Ekipa to produkcja political fiction ukazująca historie z życia klasy politycznej w Polsce. Chociaż wydarzenia są wymyślone, nawiązują one do prawdziwych wydarzeń, które rozgrywały się od 1989 roku. Główną postacią jest Konstanty Turski – dotychczas nieznany nikomu ekonomista z Zamościa, który zostaje nowym premierem.

Matka

abhv6ahv9fz5smz8km764ge48n4a9zs1
fot. polsat

A jakie seriale Polsat Go trzymają widzów w napięciu podczas seansu? Wyróżnić należy produkcję o tytule Matka, czyli thriller psychologiczny posiadający niebanalną fabułę oraz znakomitą obsadę aktorską. Serial skupia się na dziennikarce śledczej, która po śmierci syna pragnie rozpocząć za granicą nowe życie – wtedy jednak spotyka bohatera swojego dawnego reportażu. Kobieta zostaje poproszona o pomoc w rozwiązaniu zagadki kryminalnej…

Gliniarze

Naszą kolejną propozycją jest polski serial paradokumentalny: Gliniarze. Produkcja przedstawia skomplikowane zagadki kryminalne rozwiązywane przez detektywów z Warszawy. Zdecydowanie warto go obejrzeć, jeśli mamy ochotę na seans dynamicznych policyjnych akcji oraz śledzenie niebywale intrygujących spraw.

Seriale Polsat Go – podsumowanie

Polsat Go oferuje wiele różnorodnych produkcji. Na tej platformie znajdą coś odpowiedniego dla siebie miłośnicy trzymających w napięciu kryminałów, wzruszających romantycznych historii, zachwycających produkcji fantasy czy wywołujących uśmiech na twarzy komedii. 

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze