Bez kija nie podchodź, czyli najlepsze seriale na PMS!

j

Autor: Ula Zywer

}

Data: 26 czerwca 2018

Jeśli jesteś kobietą, to z całą pewnością wiesz, co oznacza PMS. Jeżeli zaś jesteś facetem, czym prędzej dowiedz się, o co chodzi i dlaczego warto odpowiednio przygotować się do jego przeżywania (bo jak powszechnie wiadomo, choć ta przypadłość dotyczy tylko pań, to panowie również często mogą odczuć jej skutki).

gossip girl roles 1505835622

Źródło: Cosmopolitan; Plotkara

Te dni…

PMS to angielski skrót, za którym kryje się po zespół napięcia przedmiesiączkowego. Nie oszukujmy się, każda z nas doświadczyła go kiedyś chociaż raz. Nie ma powodu obrażać się powodu stwierdzenia, że dotyczy to nas wszystkich – to przecież naturalne uwarunkowanie i trudno jest z nim walczyć. O ile nie jesteśmy w stanie całkowicie zapanować nad huśtawką nastrojów i ogólnym rozdrażnieniem, możemy na różne sposoby poprawiać sobie humor. Jako wielcy fani seriali wszelkiej maści polecamy właśnie włączenie kolejnego sezonu, najlepiej w połączeniu z czymś na ząb. W wersji letniej do zestawu tego dodałybyśmy wiatrak, w wersji zimowej zaś koc.

Jeśli chodzi o wybór serialu na PMS, to trzeba postawić sobie sprawę jasno. Trudno jest zaleźć taki, który będzie odpowiadał absolutnie wszystkim. Na każdą osobę działają bowiem inne bodźce – zarówno te pozytywne, jak i negatywne, wywołujące adekwatne emocje. Dlatego poniżej przedstawiamy nasz najnowszy ranking: seriale na PMS, które pomogą przetrwać dni, kiedy nasze hormony bawią się z nami w ciuciubabkę.

cq5dam.web .1200.675

Źródło: HBO; Seks w wielkim mieście

Między nami dziewczynami

Seriale na PMS to według nas przede wszystkim takie, które ogląda się lekko i bez wysiłku. Trudno więc decydować się na pozycje, w których główny bohater docieka prawdy i idzie po skomplikowanej nitce do kłębka. Dużo lepiej ogląda się wtedy seriale, w których największym problemem pierwszoplanowej postaci jest to, jak zinterpretować zachowanie najprzystojniejszego faceta, z jakim ostatnio się umówiła. Dobrym przykładem takiej produkcji jest serial Plotkara czy 90210. Tego typu seriale na PMS, w których główne role przypadają jednak pracującym, poważnym kobietom, a nie nastolatkom w szkole średniej, również doskonale zdają egzamin – na naszej liście pojawiły się takie tytuły jak Gotowe na wszystko i Seks w wielkim mieście.

03 desperate housewives.w529.h352

Źródło: Vulture; Gotowe na wszystko

Serial? Fantastycznie!

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale DC - top 5 produkcji

Nie wszystkim muszą odpowiadać powyższe propozycje. Nie da się ukryć, że grające w nich kobiety uchodzą za nieprzeciętne piękności, którym nierzadko zazdrościmy nie tylko doskonale układających się włosów, ale i pięknej stylizacji – a to zamiast nas uspokajać, może przynosić efekt odwrotny do zamierzonego. Kiedy hormony szaleją, czasem przychodzą nam do głowy naprawdę niestworzone rzeczy – a skoro głowa sama je podsuwa, to podsuwamy je też my: jako seriale na PMS doskonale sprawdzą się również produkcje z gatunku fantastyki. Wybierając produkcję dla siebie, koniecznie weźcie pod uwagę seriale na PMS, które osobiście proponujemy, czyli Supernatural z bardzo nietypowymi braćmi Winchester na pierwszym planie i Grimm, czyli zupełnie inne spojrzenie na słynne baśnie, którymi kiedyś rodzice usypiali nas w późnych godzinach wieczornych.

supernatural recap

Źródło TVLine; Supernatural

Uśmiechnij się!

Na liście zawierającej seriale na PMS nie może zabraknąć starych dobrych sitcomów, które mimo wielokrotnego obejrzenia wciąż bawią i których nigdy nie mamy dość. Przyjaciele to pierwszy serial, który przychodzi do nam głowy (i większość z Was zapewne przyzna, że nie bez powodu). Jeżeli jednak jesteście świeżo po obejrzeniu perypetii szóstki słynnych przyjaciół, możecie powiedzieć How you doin’? zupełnie innej produkcji, np. Jak poznałem waszą matkę czy serialom takim jak Teoria wielkiego podrywu lub Współczesna rodzina. W codziennych sprawach głównych bohaterów można znaleźć dawkę lekkiego humoru, który przy PMS może okazać się lekiem na całe zło.

Źródło: ABC News; Współczesna rodzina

Dać upust emocjom

Niektórzy ludzie uspokajają się dopiero w momencie, kiedy otrzymują z zewnątrz mocny bodziec. Rzecz by można nawet: agresywny, brutalny i surowy – nierzadko dopiero z heroicznych czynów i twardych charakterów czerpiemy wewnętrzną siłę. Takich emocji dostarczają z całą pewnością takie seriale na PMS, jak choćby Wentworth. Więzienie dla kobiet, ukazujące prawdziwe oblicze pobytu za kratkami, czy Wikingowie, gdzie kobiety są równie silne i odważne co mężczyźni, a trup przed nimi ściele się gęsto.

fremantle FREMANTLE WENTWORTH PRISON SEASON 003 Full Image GalleryBackground en GB 1487883260103. RI SX940

Źródło: Amazon UK; Wentworth. Więzienie dla kobiet

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.