Najwięksi serialowi podrywacze

j
}

Data: 20 września 2018

Są mężczyźni, na których widok kobietom miękną kolana. Wystarczy ich słowo czy nawet gest, by płeć piękna wręcz mdlała. A ci posiadający taki dar, bezczelnie go wykorzystują, bałamucą damy, zabierają na upojne noce i świtem porzucają bez słowa. Czy wszyscy są aż tak źli i podli? Przyjrzyjmy się kilku amantom znanym z seriali.

Russel Dunbar – Sposób użycia

Russel to jeden z bohaterów serialu Sposób użycia. Przede wszystkim jest zapatrzonym w siebie narcyzem, który wierzy, że zdobędzie każdą kobietę. Rozdmuchane ego, pewność siebie oraz sporo pieniędzy na koncie sprawiają, że faktycznie wiele pań udaje mu się poderwać. Wydaje się to o tyle dziwne, że nie należy on do najprzystojniejszych facetów. Przede wszystkim jest niski, z czego często drwią jego koledzy. Poza tym ma denerwujący śmiech, a i jego zadufanie nie wpływa korzystnie na innych. Pewnie dlatego wiele dam odmawia mu i to dość dosadnie. Nie przejmuje się tym jednak i uderza do kolejnych, aż wreszcie udaje mu się kogoś znaleźć.

serialowi podrywacze

Źródło: ytimg

René Artois – 'Allo 'Allo!

Bohater ‘Allo ‘Allo! to z pewnością najmniej typowy z podrywaczy otyły, łysiejący i zezowaty, odbiega od wyśrubowanych standardów ekranowego piękna. Nie ma zbyt dużo pieniędzy, nie nosi się w jakiś modny sposób, nie jest odważnym herosem i nawet nie posiada tekstów na podryw. Ba, on nawet nie stara się podrywać dam. Owszem, chętnie spojrzy na ich wdzięki, ale nie próbuje zaraz zaciągać do łóżka. A jednak panie lgną do niego. Same rzucają mu się na szyję, całują i proponują najróżniejsze rzeczy. Zresztą jego wdzięki zauważa także porucznik Gruber i również o nie zabiega. Ignorując zaloty niemieckiego oficera, René nie stroni od towarzystwa kobiet. Stara się tylko, aby żona go nie zauważyła i chętnie spędza z innymi upojne chwile w schowku na szczotki, piwnicy czy na tyłach czołgu. Pozostaje pytanie – jak on to robi?

0804allo

Źródło: nocookie

Tempelton „Buźka” Peck – Drużyna A

Porucznik Tempelton Peck, znany bardziej jako Buźka, to członek Drużyny A. Bohater organizuje zwykle sprzęt, pieniądze, informacje oraz ucieczki Murdocka ze szpitala psychiatrycznego. Choć bić się potrafi, to nie lubi tego robić. Woli działać słowami. Jego talent do oszukiwania i kłamania sprawia, że żyje na wysokim poziomie i nosi drogie garnitury czy zegarki. Zawsze elegancki i uczesany. Kanciarstwo przydaje mu się przede wszystkim w stosunku do kobiet, od których nie stroni. Jako typowy kobieciarz wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję, aby poderwać kolejną. Trzeba mu przyznać, że ujmuje szarmanckim, uprzejmym i wyrafinowanym sposobem bycia. Do tego jest naprawdę przystojny. Łącząc wygląd, charakter i styl, Buźka bez problemu łamie kolejne kobiece serca.

pinimg

Źródło: pinimg

Arsène Lupin – Arsène Lupin

Jeśli Buźka to elegancki i szarmancki oszust, to co trzeba powiedzieć o włamywaczu-dżentelmenie, czyli Arsène Lupinie? Ten bogaty arystokrata, żyjący na początku XX wieku, kochał dobrego szampana, klejnoty i dzieła sztuki. Przede wszystkim jednak uwielbiał piękne kobiety. Okłamywał je z gracją i stylem. Robił to w taki sposób, że nawet gdy już odkryły prawdę, to zazwyczaj nie żałowały. Były w stanie pogodzić się zarówno z oszustwem, jak i utratą wartościowych rzeczy. A nasz złodziej ruszał na kolejny podbój kobiecych serc. I po kolejne kosztowności.

challanges

Źródło: challanges

Tulipan – Tulipan

Jeśli chodzi o podrywaczy, mamy i niezły przykład w naszym kraju. Tulipan to historia oparta na faktach. Jej bohaterem jest Jurek, zwany właśnie Tulipanem, wzorowany na Jerzym Kalibabce. Tytułowy bohater nie chce być dłużej rybakiem i wyrusza w Polskę, by zdobywać piękne kobiety i ich pieniądze. Pomagają mu w tym dobry wygląd, charakter i pewność siebie. Podaje się za każdym razem za kogoś innego, uwodzi kolejne damy, które same oddają mu pieniądze, złoto czy biżuterię. Mężczyzna bez skrupułów zabiera wszystko, co może, po czym znika bez śladu. Nie ma wyrzutów sumienia, tylko atakuje następną ofiarę. Choć jest podłym kłamcą, to i tak płeć piękna go uwielbiała. Po tym, jak w ostatnim odcinku został złapany przez Zbyszka, odtwórca roli pogromcy bawidamka, Artur Barciś, stał się celem ataków i nienawiści pań, które miały do niego pretensje o to, że oddał Tulipana w ręce milicji.

ocdn 1

Źródło: ocdn

Barney Stinson – Jak poznałem waszą matkę

Nie wiecie jak podrywać? Nauczy Was tego Barney Stinson, czyli bohater serialu Jak poznałem waszą matkę. To właśnie on jest autorem książki The Playbook. Księga Podrywu, z której sam korzystał. A trzeba przyznać, że szło mu wyśmienicie. Choć sposoby wydawały się dziwne i nierealne, to działały na panie i Barney rzadko kiedy wracał do domu sam. Oprócz pomysłów, w podrywaniu pomagały mu też z pewnością nienaganny wygląd i drogie garnitury oraz sporo pieniędzy w portfelu. I oczywiście jego skrzydłowi.

serialowi podrywacze

Źródło: bustle

Joey Tribbiani – Przyjaciele

How you doin’? – ten jeden zwrot, do tego odpowiednia mimika i kobiety już były gotowe zrobić niemal wszystko dla Joeya z serialu Przyjaciele. Mało której udało się oprzeć jego wdziękowi. Choć niezbyt inteligentny, niebogaty i niepotrafiący zrobić przez długi czas kariery w telewizji, to i tak nasz bohater przyciągał kobiety jak magnes. I choć nie chciał zazwyczaj angażować się w związki, to trzeba mu przyznać, że był inny niż większość podrywaczy. Nie dało się go nie lubić, nie starał się nikogo naciągać, okradać czy oszukiwać. Owszem, czasem miał jakiś dodatkowy cel swojej randki i parę serc złamał, ale przez swoje ogólne zachowanie wzbudzał sporą sympatię i trudno było go oskarżać o niegodziwość.

antyradio

Źródło: antyradio

Charlie Harper – Dwóch i pół

Zapatrzony w siebie egoista i hedonista to właśnie bohater serialu Dwóch i pół, czyli Charlie Harper. Jeśli chodzi o „zdobywanie” kolejnych kobiet, mężczyzna nie zawaha się przed niczym i ucieknie się do najbardziej niegodziwych sztuczek, aby tylko dopiąć swego. Potrafi udawać troskliwego wuja i chwalić się bratankiem, pójść do grupy wsparcia, by pokazać jak zależy mu na innych czy przekonywać, że ma takie samo hobby, jak wybrana przez niego kobieta. Poza tanimi chwytami i tekstami na podryw, w podbijaniu kolejnych serc pomagają mu też niezły wygląd, wystawny dom przy plaży i gruby portfel. Nie dajcie się zwieść moje panie. Charlie traktuje wszystko jak konkurs i tylko liczy, ile to dam udało mu się zaciągnąć do łóżka.

pop wrapped

Źródło: pop-wrapped

Hank Moody – Californication

Ceniony pisarz Hank Moody to postać z serialu Californication. Wprawdzie ma on dwunastoletnią córkę oraz byłą żonę, do której chciałby wrócić, ale i tak nie stroni od towarzystwa kobiet. Pisząc książki o tematyce erotycznej, poznał nieco psychologii, więc łatwiej wpływać mu na płeć piękną. Jednak dzięki sławie i niezłemu wyglądowi, częściej jest podrywany, niż sam podrywa. Wplątuje się przez to w różne dziwne sytuacje, ale i tak, nie potrafiąc oprzeć się wdziękom dam, nie przestaje lądować w łóżku z kolejnymi. Lub w innych miejscach. Do tego dochodzi spora dawka szczęścia. I tak oto Hank bez problemu podbija kolejne serca, a my zaliczyć go możemy do grona podrywaczy.

firmitas

Źródło: firmitas

Jest jeszcze wielu innych mężczyzn, którzy z łatwością potrafią zdobyć serce kobiety. Chociażby Jake Styles z Gliniarza i prokuratora, Thomas Magnum z Manum P.I., Mark Sloan z Chirurgów czy nawet Rajmund Wrotek z serialu Dom. Pewnie każdy ma swój typ. Kobiety swoich ulubieńców, a mężczyźni idoli.

ZOBACZ TEŻ  Znani, choć niewidziani – postaci, których twarzy nigdy nie zobaczymy na ekranie

Ciekawi więc jesteśmy, kogo Wy umieścilibyście na liście.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Piotr Markiewicz

Nerd, geek i pedagog w jednym. Dziecko lat 90. Kocha Tolkiena, Warcrafta, RPG i fantastykę. Wewnętrznie czuje się elfem.