Zwiastun i plakat Ms. Marvel

}

Data: 16 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney opublikował pierwsze poważne materiały promujące serial Ms. Marvel. W sieci zadebiutował pełny zwiastun oraz plakat produkcji.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel.

Kamala przedstawiana jest jako wielka fanka Avengersów. Od zawsze starała się znaleźć swoje miejsce na świecie i udało jej się to dopiero, gdy zyskała supermoce, które upodobniły ją do superbohaterów, których zawsze podziwiała. W roli głównej debiutantka Iman Vellani.

Serial reżyserują Adil El Arbi, Bilall Fallah, Meera Menon i Sharmeen Obaid-Chinoy na podstawie scenariusza Bisha K. Ali.

ms.marvel digital teaser vert v3 lg

Premiera Ms. Marvel 8 czerwca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nieobecni – premiera w Player.pl jeszcze w tym roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.