Pierwszy zwiastun serialu HBO The Time Traveler’s Wife

}

Data: 16 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun romantycznego dramatu The Time Traveler’s Wife, którego fabuła opiera się na powieści Audrey Niffenegger pt. Zaklęci w czasie.

Poniższa zapowiedź podkreśla zdolność Henry’ego nad którą on nie panuje. Mężczyzna bowiem niespodziewanie dla niego samego przenosi się w czasie, co stawia go w trudnych sytuacjach. Jego dar komplikuje również relacje z jego żoną Clare, która nieustannie musi udawać się w nieznane miejsce i czas.

Serial The Time Traveler’s Wife opisywany jest jako zawiła i magiczna historia miłosna. Małżeństwo Clare i Henry’ego jest udane, jednak para zmaga się z pewnym problemem. Henry cierpi bowiem na nietypową chorobę genetyczną, która powoduje nagłe podróże w czasie.

W głównych bohaterów wcielają się Rose Leslie i Theo James. Za reżyserię odpowiada David Nutter. Scenariusz napisał Steven Moffat. Obsadę uzupełniają Desmin Borges jako Gomez i Natasha Lopez jako Charisse.

Serial zadebiutować ma w maju tego roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zadzwoń do Saula - czy 6. sezon będzie finałowym?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.