Zwiastun finałowego sezonu serialu Bosch!

3 czerwca 2021 | Newsy

Amazon prezentuje nowy zwiastun siódmego i zarazem ostatniego sezonu serialu Bosch. Produkcja ta jest najdłużej utrzymującą się oryginalną serią tej platformy.

Fabuła Bosch opiera się na powieściach Michaela Connelly’ego. Główny bohater to detektyw Harry Bosch, który prowadzone dochodzenia traktuje bardzo poważnie. Pogoń za sprawiedliwością jest jego osobistą misją, którą spełnia kosztem własnego, prywatnego życia.

Fabuła nadchodzącego sezonu opiera się na powieści Connelly’ego The Burning Room. Harry Bosch zaangażuje się w śledztwo w sprawie podpalenia, w którym zginęło pięć osób, w tym dziesięcioletnia dziewczynka. To wystarczy, aby Bosch zaryzykował wszystkim, aby tylko doprowadzić odpowiedzialnego za tą tragedię przed oblicze sprawiedliwości. Sprawa okaże się jednak wybitnie trudna i delikatna politycznie. Zmusi ona Boscha do zmierzenia się z dylematem: jak daleko jest gotów się posunąć w imię sprawiedliwości. Jednocześnie detektyw zbliża się do emerytury i będzie próbował wyszkolić młodą partnerkę Julię Brasher na swoją następczynię.

Premiera 7. sezonu już 25 czerwca 2021 roku. Ostatnia seria składa się z ośmiu epizodów.

Finałowy sezon nie będzie jednak naszym ostatnim spotkanie, z Harrym. Stacja IMDb TV pracuje już nad spin-offem, w którym do swoich ról powrócą Titus Welliver, Mimi Rogers i Madison Lintz.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Kolejna powieść Kinga doczeka się adaptacji! Tym razem są to Śpiące piękności!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram