Kryminalne Miasto na wzgórzu powróci z 3. sezonem

3 czerwca 2021 | Newsy

Stacja Showtime zezwoliła na produkcję trzeciego sezonu kryminalnego serialu Miasto na wzgórzu. W nowej serii powrócą gwiazdy serialu – Kevin Bacon i Aldis Hodge. Tom Fontana ponownie obejmie stanowisko showrunnera.

Decyzję o odnowieniu podjęto na dwa tygodnie po emisji finałowego odcinka drugiej serii. Jej oglądalność nieznacznie spadła w porównaniu z sezonem pierwszym, ale nadal jest wystarczająca, aby opłacało się nakręcić kontynuację. Trzeci sezon będzie składał się z ośmiu odcinków.

Akcja serialu rozgrywa się w Bostonie na początku lat 90 XX wieku. W mieście szerzy się przestępczość, korupcja i rasizm. Inicjatorem zmian jest zastępca prokuratora okręgowego Decourcy Ward, który nawiązuje sojusz z skorumpowanym, ale szanowanym agentem FBI – Jackiem Rohrem. Razem zaczynają prowadzić śledztwo, które skieruje ich do postawienia w stan oskarżenia wielu funkcjonariuszy z Bostonu.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Kingdom – zwiastun specjalnego odcinka koreańskiego serialu o zombie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy