Kryminalne Miasto na wzgórzu powróci z 3. sezonem

}

Data: 3 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja Showtime zezwoliła na produkcję trzeciego sezonu kryminalnego serialu Miasto na wzgórzu. W nowej serii powrócą gwiazdy serialu – Kevin Bacon i Aldis Hodge. Tom Fontana ponownie obejmie stanowisko showrunnera.

Decyzję o odnowieniu podjęto na dwa tygodnie po emisji finałowego odcinka drugiej serii. Jej oglądalność nieznacznie spadła w porównaniu z sezonem pierwszym, ale nadal jest wystarczająca, aby opłacało się nakręcić kontynuację. Trzeci sezon będzie składał się z ośmiu odcinków.

Akcja serialu rozgrywa się w Bostonie na początku lat 90 XX wieku. W mieście szerzy się przestępczość, korupcja i rasizm. Inicjatorem zmian jest zastępca prokuratora okręgowego Decourcy Ward, który nawiązuje sojusz z skorumpowanym, ale szanowanym agentem FBI – Jackiem Rohrem. Razem zaczynają prowadzić śledztwo, które skieruje ich do postawienia w stan oskarżenia wielu funkcjonariuszy z Bostonu.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Kingdom – zwiastun specjalnego odcinka koreańskiego serialu o zombie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.