Outlander – sezon 6. na początku 2022 roku!

3 czerwca 2021 | Newsy

Stacja Starz ogłosiła bardzo dobre wieści. Oczekiwany szósty sezon serialu Outlander swoją premierę odbędzie na początku 2022 roku. Właśnie dobiegają końca prace na planie tej serii.

Szósty sezon będzie krótszy od pozostałych. Ma on składać się z ośmiu odcinków, zamiast dwunastu. Powodem tego są komplikacje spowodowane pandemią. Odcinek premierowy będzie jednak dłuższy niż zazwyczaj, potrwa on aż 90 minut.

Serial otrzymał już odnowienie na sezon siódmy, którego produkcja rozpocznie się w przyszłym roku. Ten z kolei w ramach rekompensaty zostanie rozszerzony do 16 odcinków. Przy sezonie siódmym dojdzie także do jeszcze jednej kluczowej zmiany. Dotychczas każda z serii opierała się na jednej z powieści Diany Gabaldon. Siódma dostosuje do serialowych norm część siódmą i ósmą.

Szósty sezon ukaże nam dalsze losy Claire i Jamiego, którzy w kolonialnej Ameryce walczą o ochronę tego co kochają. Ustanowienie domu w Nowym Świecie nie jest łatwe, szczególnie w dzikich rejonach Północnej Karoliny i w okresie dramatycznych wstrząsów politycznych.

Zobaczcie kilka nowych zdjęć z produkcji.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Seriale romantyczne - 11 historii, które rozpalą każde serce

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram