Zwiastun 3. sezonu komediowej serii Co robimy w ukryciu

}

Data: 16 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX opublikowała pierwszą zapowiedź wyczekiwanego trzeciego sezonu niezwykle udanego serialu komediowego Co robimy w ukryciu. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już 2 września.

Poniższa zapowiedź w głównej mierze skupia się na postaci Nandora, w którego wciela się Kayvan Novak. Bohater ten jest wampirem, ale dzięki okularom do wirtualnej rzeczywistości może doświadczyć radości z przebywania na słońcu.

Serial Co robimy w ukryciu to swego rodzaju mockument, oparty na filmie z 2014 roku o tym samym tytule. Fabuła serii skupia się na trzech wampirach – Nandorze, Laszlo i Nadji, którzy mieszkają razem na Staten Island. Z pomocą swojego wiernego sługi, człowieka – Guillermo, starają się nauczyć żyć we współczesnym świecie i jak najbardziej wtopić w tłum i nie wyróżniać. Nie zawsze im to wychodzi co powodu wiele zabawnych sytuacji.

Za serial odpowiada Taika Waititi i Jermaine Clement. W rolach głównych występują Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Co robimy w ukryciu – nowe zapowiedzi z lokajem wampirów w roli głównej!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.