Przeczytano:

Modern Love – antologiczna seria romantyczna powraca z 2. sezonem

16 07 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Amazon Prime Video opublikował materiały promujące drugi sezon antologicznego serialu z gatunku komedii romantycznej noszącego tytuł Modern Love. Wśród nich znajdują się pierwsze zdjęcia z nowej serii oraz jej zwiastun.

Drugi sezon serialu prezentuje całkowicie nową obsadę, w skład której wchodzą m.in. Kit Harington, Anna Paquin, Lucy Boynton, Dominique Fishback, Tobias Menzies oraz Sophie Okonedo.

Modern Love skupia się na pięknie miłości, nie zależnie od jej rodzaju i skomplikowania. Serial jest pełen miłych emocji, a z ekranu płynie prawdziwe ciepło. W nowym sezonie poznamy osiem różnych historii miłosnych. Każda z nich inspirowana jest prawdziwą historią, która swego czasu pojawiła się w jednym z podcastów New York Timesa.

Premiera nowych epizodów Modern Love już 13 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również