Nowe iCarly z zamówieniem na 2. sezon

16 lipca 2021 | Newsy

Dokładnie miesiąc temu na Paramount+ zadebiutował pierwszy sezon odrodzonego po latach serialu iCarly. Produkcja okazała się hitem i otrzymała zamówienie na dalszą kontynuację. Zdjęcia do drugiego sezonu rozpocząć mają się jesienią tego roku w Los Angeles.

Nowe iCarly rozgrywa się prawie dekadę po wydarzeniach z oryginalnego serialu. Tytułowa Carly Shay i jej przyjaciele już jako dwudziestoletnie dorosłe osoby, starają się jak najlepiej pogodzić pracę, miłość i rodzinne życie.

Poniżej wpis z Twittera serialu informujący o powstaniu 2. sezonu.

Do swoich ról po latach powrócili Miranda Cosgrove, Nathan Kress i Jerry Trainor. Z nowych twarzy ujrzeliśmy Laci Mosley i Jaidyn Triplett. Cała ta piątka powróci w nowej serii.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Titans powrócą z 3. sezonem już latem tego roku!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram