Znaleziono reżysera serialu Dune: Sisterhood

}

Data: 28 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Zapowiadany już od jakiegoś czasu serial Dune: Sisterhood być może wreszcie ruszy z miejsca. Zatrudniono bowiem reżysera, który stanąć ma za kamerą dwóch pierwszych odcinków.

Angaż na tym jednym z najważniejszych stanowisk otrzymał Johan Renck. Wyreżyserował on m.in. serial Czarnobyl. Teraz stanie za kamerą dwóch pierwszych epizodów serialowego spin-offa hitowego filmu kinowego Diuna. Będzie także pełnił funkcję producenta wykonawczego.

Pierwotnie odcinek pilotażowy nakręcić miał Denis Villeneuve, jednak uniemożliwiła mu to praca nad kontynuacją filmu Diuna.

Fabuła serialu ma skupić się na silnych kobietach o nadnaturalnie rozwiniętych umiejętnościach psychicznych i fizycznych, które są członkami zakonu Bene Gesserit. Ich zaangażowanie w politykę Imperium doprowadzi je do planety Arrakis, znanej jako Diuna.

Produkcja powstaje dla HBO Max.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Black Mirror: Bandersnatch – mamy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.