Black Mirror: Bandersnatch – mamy zwiastun!

Już dziś na platformie Netflix odbędzie się premiera odcinka specjalnego bazującego na serii Black Mirror, a teraz mamy dla Was przedsmak tej przygody na poniższym zwiastunie.

Nie wiadomo czy odcinek ten jest czymś odrębnym czy w niespodziewany sposób rozpocznie sezon 5. Jego fabuła rozgrywać się będzie w latach 80., kiedy to pewien młody, zdolny programista zaadaptuje znaną powieść fantasy na grę wideo.

Jak widzimy na początku zwiastuna, główny bohater opowiada o dziwnych snach, jakich doświadcza ostatnimi czasy, a coś podpowiada mu, że aby stworzyć coś charakterystycznego potrzeba odrobiny szaleństwa, co powoduje u niego odstawienie tabletek i rozpoczęcie pracy nad grą. Z czasem zatraca się w swoim zadaniu.

Producenci do samego końca nie ujawniają wszystkich szczegółów. Chodzą wieści, iż odcinek ma trwać, aż 300 minut i reklamowany jest jako „wydarzenie”, a tekst zawarty w zwiastunie, który głosi zmień swoje zdanie, zmień swoje życie, zmień swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość może świadczyć o tym, że to właśnie ten epizod będzie tym interaktywnym. Tego wszystkiego dowiemy się już dziś wieczorem.

Źródło: lrmonline

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.