w

Black Mirror: Bandersnatch – mamy zwiastun!

black mirror

Już dziś na platformie Netflix odbędzie się premiera odcinka specjalnego bazującego na serii Black Mirror, a teraz mamy dla Was przedsmak tej przygody na poniższym zwiastunie.

Nie wiadomo czy odcinek ten jest czymś odrębnym czy w niespodziewany sposób rozpocznie sezon 5. Jego fabuła rozgrywać się będzie w latach 80., kiedy to pewien młody, zdolny programista zaadaptuje znaną powieść fantasy na grę wideo.

Jak widzimy na początku zwiastuna, główny bohater opowiada o dziwnych snach, jakich doświadcza ostatnimi czasy, a coś podpowiada mu, że aby stworzyć coś charakterystycznego potrzeba odrobiny szaleństwa, co powoduje u niego odstawienie tabletek i rozpoczęcie pracy nad grą. Z czasem zatraca się w swoim zadaniu.

Producenci do samego końca nie ujawniają wszystkich szczegółów. Chodzą wieści, iż odcinek ma trwać, aż 300 minut i reklamowany jest jako „wydarzenie”, a tekst zawarty w zwiastunie, który głosi zmień swoje zdanie, zmień swoje życie, zmień swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość może świadczyć o tym, że to właśnie ten epizod będzie tym interaktywnym. Tego wszystkiego dowiemy się już dziś wieczorem.

Źródło: lrmonline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ty - You

Recenzja serialu “Ty” – czyli ile jesteś w stanie zrobić dla miłości?

The ABC Murders

The ABC Murders na oficjalnym zwiastunie!