Melissa McBride jednak nie powróci do roli Carol

}

Data: 28 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Pojawiły się pierwsze czarne chmury nad planowanym spin-offem serialu The Walking Dead mającym opowiadać o Darylu i Carol. Okazuje się, że z roli w nim zrezygnowała aktorka wcielająca się w kobiecą postać.

Do roli Carol powrócić miała Melissa McBride. Tak się jednak nie stanie. Aktorka ze względu na planowane lokacje musiała zrezygnować z serialu. Zdjęcia do niego rozpocząć miały się tego lata w Europie i to właśnie stało się dla Melissy nie do przeskoczenia. Jak twierdzi w swoim oświadczeniu stacja AMC obecnie przeniesienie się do Europy dla Melissy jest logistycznie nie do zrealizowania.

Jak na razie nie wiadomo jak decyzja aktorki wpłynie na dalsze losy produkcji. Czy Norman Reedus wcielający się ponownie w postać Daryla pojawi się w serialu sam, czy wystąpi u jego boku jakaś inna postać znana z serialu matki?

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Seriale o epidemiach

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.