Zapukaj do moich drzwi – hitowy turecki serial trafia na antenę telewizji WP

}

Data: 5 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Już od 15 listopada na antenie telewizji naziemnej WP będziemy mogli oglądać turecki serial Zapukaj do moich drzwi. To jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji ostatnich lat, o która polscy widzowie dopominali się od dawna.

Telewizja WP nabyła prawa do obu sezonów. Serial opowiada historię miłosną Edy i Serkana. W bohaterów tych wcielają się Hande Erçel i Kerem Bürsin.

Eda to bystra, piękna, młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje stypendium i Eda musi porzucić marzenia o studiach. Teraz tylko dwie rzeczy ją napędzają — miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata. Kiedy media błędnie łączą tych dwoje, Eda jest przerażona, bo Serkan uosabia te wszystkie cechy, których Eda nienawidzi: jest aroganckim, egocentrycznym maniakiem kontroli. On zaś, wykorzystując nieporozumienie, opracowuje plan wykorzystania Edy, by zemścić się na byłej dziewczynie, która go rzuciła i jest teraz zaręczona z innym mężczyzną.

W zamian za przywrócenie stypendium, Eda ma udawać narzeczoną Serkana. Umowa potrwa tylko kilka miesięcy do ślubu jego byłej narzeczonej, ale udawanie dziewczyny najlepszej partii w Stambule okazuje się o wiele trudniejsze, niż wyobrażała sobie Eda. To, co miało być prostą transakcją, nie pozostaje proste na długo…

Emisja serialu od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:50.

Źródło: Press, Telemagazyn

ZOBACZ TEŻ  Szkoła uwodzenia doczeka się swojej serialowej wersji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.