Szkoła uwodzenia doczeka się swojej serialowej wersji

}

Data: 6 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Szkoła uwodzenia to kultowy amerykański film z 1999 roku, który doczekał się dwóch sequeli. Teraz powróci w nowej wersji, jako serial. Odpowie za niego platforma IMDb TV.

Za projekt odpowiadają Phoebe Fisher i Sara Goodman. Produkcją zajmą się Sony Pictures Television, Amazon Studios i Original Film.

Oryginalny film opowiada o losach zepsutego nastolatka Sebastiana i jego przyrodniej siostry Kathryn, którzy zabawiają się uwodząc coraz to nowe osoby. Najnowszym wyzwaniem Sebastiana jest córka nowego dyrektora szkoły, która oficjalnie ogłosiła, iż chce zachować dziewictwo do ślubu. Sebastianowi ta dodatkowa przeszkoda wcale nie przeszkadza, wręcz odwrotnie jeszcze go napędza. Do czasu. Nie wiem, że dziewczyna nieodwracalnie zmieni życie jego i Kathryn.

Szkoła uwodzenia jest uwspółcześnioną wersją Niebezpiecznych związków Stephena Frearsa opartych na motywach powieści Pierre’a Choderlosa de Laclosa. Bohaterami remake’u będzie bezlitosne rodzeństwo, które zrobi wszystko, aby utrzymać swój status w hierarchii college’u, nawet uwiodą córkę wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

Castingi do projektu trwają. Nie wiadomo jeszcze kto wystąpi w głównych rolach.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Loki – podano datę premiery! Jest także pierwsza zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.