Zwiastun dalszej cześci 2. sezonu PEN15 już dostępny

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 4 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Hulu opublikowało pełen zwiastun nadchodzącej drugiej połowy drugiego sezony PEN15. Serial powróci na ekrany 3 grudnia.

Zwiastun przedstawia nowe, nastoletnie problemy, które czekają Anne i Maye w nadchodzących odcinkach. Możemy spodziewać się prób ucieczki z domu i szkolnych miłosnych zagwozdek.

PEN15 jest opisywane jako traumedy i zalecane jest dla osób powyżej 17 roku życia. Akcja rozgrywa się jednak w gimnazjum we wczesnych latach dwutysięcznych, a bohaterowie serii są raczej młodzi. Serial został stworzony, napisany oraz wyprodukowany przez Mayę Erskine i Annę Konkle, które obie wystąpią również w serialu. Dodatkowo, wyreżyserowany i napisany przez Annę Konkle specjalny odcinek animowany ma ukazać się po wydarzeniach z finału i będzie kombinacją rzeczywistych elementów i elementów animowanych.

PEN15 jest produkcją studia Awesomeness, a jej współautorem i współproducentem wykonawczym jest Sam Zvibleman. Producentami wykonawczymi są Andy Samberg, Akiva Schaffer, Jorma Taccone i Becky Sloviter, Marc Provissiero i Brooke Pobjoy oraz Debbie Liebling. Serial jest obecnie nominowany do trzech nagród Emmy, w tym za wybitny serial komediowy, za wybitną obsadę serialu komediowego oraz za najlepszy scenariusz do serialu komediowego.

ZOBACZ TEŻ  Spoza układu sezon 2. - nadchodzą nowe przygody szalonej czwórki kosmitów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze