w

Yellowstone sezon 2. – jest data premiery!

yellowstone kevin costner
screenrant

Ogłoszono datę debiutu drugiego sezonu serialu Yellowstone. Produkcja stworzona przez Taylora Sheridana i Johna Linsona powróci 19 czerwca. Informacja ta podana została za pomocą krótkiego filmiku.

W Yellowstone główną rolę odgrywa Kevin Costner. Wciela się w Johna Duttona, właściciela największego rancza w USA żyjącego w ciągłym strachu o swój majątek, bowiem jego ziemią interesują się zarówno wielcy amerykańscy deweloperzy, przedstawiciele parku Yellowstone, jak i Indianie. Dutton musi toczyć ciągłą walkę, aby nie stracić swojej wielkiej posiadłości, nie jest to łatwe, gdyż przeciwnicy nie stosują się do metod prawnych.

W serialu występują także m.in. Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Dave Annable, Gil Birmingham, Cole Hauser i Danny Huston.

Oprócz daty w sieci pojawiło się także pierwsze zdjęcie z drugiego sezonu na którym widzimy głównych bohaterów.

yellowstone
comingsoon

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dt7z9oix4aajewa

Socjopatyczny Tom Ripley otrzyma własny serial, wiemy kto go wyreżyseruje!

7876498.3

Hanna – nowy zwiastun od Amazona!