Stranger Things 3 – znamy datę premiery!

}

Data: 1 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Nad ranem Netflix podał oficjalną datę premiery 3. sezonu serialu Stranger Things. Pojawił się także nowy plakat. Produkcja z nowym sezonem powróci już 4 lipca.

Informację tą zawarł w specjalnym video ukazującym noc sylwestrową witającą 1985 rok, a to właśnie w tym roku dzieje się cała akcja serialu. Widzimy zapis imprezy z nowojorskiego Times Square na kanale ABC. Jednak z programem jest coś nie tak, bowiem przerywany jest nieustannymi zakłóceniami, a na ekranie pojawiają się tajemnicze napisy. Pod koniec umieszczony został napis „jedno lato może zmienić wszystko”, a w tle słychać wołanie „Jedenastka”. Chwilę później poznajemy datę premiery, która z 4 lipca 1985 zmienia się na 4 lipca 2019.

Fabuła 3. sezonu Stranger Things jak na razie dalej pozostaje tajemnicą. Wiadomo tylko, że prawdopodobnie głównym miejscem wydarzeń będzie centrum handlowe Starcourt, którego nazwa pojawia się także w tytule jednego z odcinków, a pełna ich lista przedstawia się następująco:

  1. Suzie, Do You Copy?
  2. The Mall Rats
  3. The Case of the Missing Life Guard
  4. The Sauna Test
  5. The Source
  6. The Birthday
  7. The Bite
  8. The Battle of Starcourt
pasted image 0

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Obsada Stranger Things - dzieciaki, które pokochał cały świat

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.