Yellowstone dostaje zielone światło na 5. sezon

}

Data: 4 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount Network oficjalnie dało zielone światło na realizację piątego sezonu serialu Yellowstone. Decyzję taką podjęto po miesiącu od końca emisji 4. serii, która jak można się było spodziewać okazała się wielkim hitem platformy.

Yellowstone jest najchętniej oglądaną produkcją Paramount. Pierwszy odcinek 4. serii zgromadził przed telewizorami łącznie ponad 14 milionów widzów, a finał sezonu obejrzało ponad 15 milionów.

Zdjęcia do nowych epizodów ruszyć mają w maju tego roku.

Yellowstone opowiada o rodzinie Duttonów, którzy są właścicielami największego rancza w USA. John Dutton, właściciel farmy żyje w ciągłym strachu, bowiem jego terenami interesują się deweloperzy, Indianie oraz park Yellowstone. Na jego terenach toczy się ciągła walka o ziemskie wpływy.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gotham sezon 5. – Joker nadchodzi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.