The CW zamawia piloty do dwóch prequeli i jednej nowej serii

}

Data: 4 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW złożyła oficjalne zamówienie na odcinki pilotażowe do trzech serii. Dwa z nich to prequele, a jedna aktorski serial oparty o komiksy DC.

Powstanie prequel serialu Nie z tego świata. Produkcja nosi tytuł The Winchesters. Serial z perspektywy Deana Winchestera opowie historię o tym jak John i Mary poznali się i zakochali w sobie. Ma być to epicka, nieopowiedziana do tej pory historia miłosna, o tym jak John poznał Mary i jak postanowił zrobić wszystko, aby ocalić swoją miłość i świat.

Drugim prequelem jest serial Walker: Independence, gdzie Jared Padalecki będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Produkcja ta opowie o wydarzeniach sprzed Walkera. Akcja serialu Walker: Independence rozgrywać będzie się pod koniec XIX wieku. Główna bohaterka to Abby Walker, bogata mieszkanka Bostonu, która doświadcza tragicznego wydarzenia. Podczas podróży na Zachód, na jej oczach ktoś morduje jej męża. Abby zła i z chęcią zemsty przystaje do sympatycznie wyglądającego łotra Hoyta Rawlinsa, który poszukuje celu swojego życia. Razem podróżują i trafiają do miejscowości Independence w Teksasie, której eklektyczni mieszkańcy uciekają przed własną burzliwą przeszłością, chroniąc się w spokojnym z pozoru miasteczku i starając się spełnić swoje marzenia. Abby i Hoyt staną się prowodyrami zmian w mieście, w którym nic nie jest tym czym się wydaje.

Trzecią serią jest Gotham Knights. To superbohaterska produkcja, za którą odpowiedzą scenarzyści Batwoman – Natalie Abrams, James Stoteraux i Chad Fiveash. Niewiele wiadomo o fabule serialu, ale ma ona opierać się na postaciach stworzonych dla DC przez Boba Kane’a i Billa Fingera. Gotham Knights ma nie być spin-offem Batwoman, ani w żaden sposób wiązać się z nadchodzącą grą wideo od WB Games Montreal.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – kto zastąpi Ruby Rose?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.