Y: The Last Man – jest data premiery serialowej adaptacji komiksu

}

Data: 16 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla FX powstaje serialowa adaptacja kultowego komiksu Y: The Last Man. Produkcja trafi na platformę Hulu. Prace nad tą serią science fiction trwają już od bardzo długiego czasu i nareszcie możemy zapoznać się z jej pierwszą zapowiedzią. Choć nie ma w niej materiału filmowego, tylko grafika to ze względu na lektora jest ona naprawdę ciekawa.

Y: The Last Man skupia się na losach Yoricka Browna, czyli jedynego mężczyzny, który – wraz ze swoja kapucynką – przetrwał tajemniczą plagę. Efektem zagadkowej katastrofy stało się zniknięcie z powierzchni Ziemi wszystkich mężczyzn i samców ssaków. Kobiety układają sobie życie bez brzydszej płci, a Yorick wyrusza na poszukiwania swojej dziewczyny mając nadzieję na przywrócenie tego co zostało utracone i stworzenie czegoś lepszego.

W obsadzie serialu znajdują się Ben Schnetzer jako Yorick, Ashley Romans jako Agent 355, Diana Bang jako dr Allison Mann, Olivia Thirlby jako siostra Yoricka Hero oraz Diane Lane jako matka Yoricka, kongresmenka Jennifer Brown.

Premiera serialu Y: The Last Man już 13 września 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  What If...? to nie ostatnia animacja Marvela, w planach są kolejne!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.