What If…? to nie ostatnia animacja Marvela, w planach są kolejne!

12 sierpnia 2021 | Newsy

Zaledwie wczoraj na Disney+ zadebiutował pierwszy odcinek animacji Marvela What If…?, a już wiemy, iż produkcja ta nie będzie ostatnią zrobioną w tym formacie.

Marvel Cinematic Universe ma już wielkie plany dotyczące animowanego formatu. Według producenta wykonawczego Brada Winderbauma animacja daje wiele nowych dróg, które za jej pomocą możemy odkrywać. Zdradził również, iż Marvel Studios ma już w zanadrzu kilka seriali animowanych, każdy w innej fazie rozwoju.

Oczywiście na pierwszy plan wysuwa się drugi sezon What If…? W produkcji jest także seria niezwykle realistycznych krótkometrażowych filmów animowanych poświęconych postaci Baby Groot.

What If…? ukazuje alternatywne losy najważniejszych bohaterów znanych z komiksów Marvela. Słynne wydarzenia znane nam z Infinity Saga, czyli pierwszych 22 produkcji Marvela, zostają całkowicie przerobione i ukazane w nieoczekiwany sposób.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  New York Comic Con: The Walking Dead, The Expanse, Snowpiercer i inne produkcje. Są nowe informacje i zapowiedzi!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram