Wyciekł zwiastun do serialu Halo

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 16 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Niedługo przed wydarzeniem z okazj 20. urodzin Xboxa zwiastun nadchodzącego serialu Halo ukazał się za wcześnie w reklamach na Facebooku.

Akcja serialu Halo toczy się w uniwersum, które pierwszy raz zaistniało w 2001 roku w kultowej serii gier o tym samym tytule. W XXVI ludzkość jest wykończona przez toczącą się od bardzo dawna wojnę z obcymi. Halo połączy pogłębione, osobiste historie postaci z akcją i przygodą, a to wszystko w bogatej wizji odległej przyszłości ludzkości.

Pablo Schreiber (Amerykańscy Bogowie) zagra Master Chief, kultowego super-żołnierza i ostatnią nadzieję ludzkości w walce z obcym Przymierzem. Dołączają do niego Natasha McElhone (Californication) jako dr Catherine Halsey i Cortana, Bokeem Woodbine (Władca) jako Soren-066, Shabana Azmi (Ogień) jako admirał Margaret Parangosky, Bentley Kalu (Avengers: Age of Ultron) jako Spartan Vannak- 134, Natasha Culzac (Wiedźmin) jako Spartan Riz-028, Kate Kennedy (Catastrophe) jako Spartan Kai-125 i nie tylko.

Reżyserem i producentem wykonawczym adaptacji serii Halo w produkcji Paramount+ będzie Otto Bathurst (Peaky Blinder, Black Mirror). Reżyserią zajmą się także Jonathan Liebesman, Roel Reiné i Jessica Lowrey. Pierwszy sezon będzie miał 10 odcinków i zostanie napisany przez showrunnera i producenta wykonawczego Kyle’a Killena (Awake), który współtworzył serial wraz ze współscenarzystą i producentem wykonawczym Stevenem Kanem. Halo jest produkowane przez Showtime we współpracy z Microsoft i 343 Industries, wraz z Amblin Television Stevena Spielberga.

Premiera serialu zaplanowana jest na 2022 rok. Franczyza gier, na których wzorowany jest serial, sprzedała się w ponad 77 milionach egzemplarzy na całym świecie i zarobiła do tej ponad 5 miliardów dolarów. Zwiastun serialu umieszczamy poniżej.

image 1
ZOBACZ TEŻ  The Falcon and The Winter Soldier – wiemy kiedy rozpoczną się zdjęcia do serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze