Drugi sezon serialu Max Original Przybysze od 5 grudnia w HBO GO

}

Data: 17 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Sześcioodcinkowy drugi sezon serialu Max Original Przybysze powraca. Serial stworzony i napisany przez Eilifa Skodvina & Anne Bjørnstad, wyreżyserowany przez Jensa Liena został wyprodukowany dla HBO Max przez Rubicon TV.

Nowy sezon rozpoczyna się w Oslo, którym wstrząsa brutalne morderstwo. Lars i Alfhildr rozpoczynają wspólne śledztwo, które łączy kilka krajów i stuleci w jednym pytaniu: czy Kuba Rozpruwacz mógł przeniknąć do współczesności? Policyjni detektywi wkrótce zdają sobie sprawę, że aby rozwiązać zagadkę, mogą ufać wyłącznie sobie.

W drugim sezonie w rolach głównych Alfhildr i Larsa ponownie występują Krista Kosonen i Nicolai Cleve Broch. W pozostałych rolach pojawią się Tobias Santelmann, Paul Kaye, Ann Akin, Jade Anouka, Billy Postlethwaite, Hedda Stiernstedt oraz Philip Rosch.

Producentem drugiego sezonu jest Terje Strømstad, koproducentem – Jens Lien, a producentami wykonawczymi są Fridrik Mar, Eilif Skodvin & Anne Bjørnstad. Producentami z ramienia HBO Max są Christian Wikander, Steve Matthews oraz Antony Root.

przybysze 2 photo credit lars olav dybvig 1000
fot. hbo max

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Helstrom – zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowego serialu Marvela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.