After Life – pierwsza teaserowa zapowiedź finałowego sezonu

}

Data: 16 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Brytyjski komediowy serial After Life zmierza ku końcowi. W kwietniu tego roku rozpoczęto zdjęcia do finałowego, trzeciego sezonu produkcji. Te już jakiś czas temu dobiegły końca i w sieci nareszcie pojawiła się pierwsza teaserowa zapowiedź trzeciej serii.

Wideo pojawiło się na oficjalnym kanale twórcy serialu Ricka Gervaisa na Youtube, który wciela się w produkcji także w główną rolę.

After life to dramat ukazujący nam cierpienie i próbę poradzenia sobie z nim wraz z dostosowaniem się do nowej rzeczywistości po stracie najukochańszej osoby. Poznajemy Tony’ego, który stara uporać się ze śmiercią swojej żony. Po początkowym załamaniu podnosi się i zaczyna radzić sobie w dość specyficzny sposób. Staje się nieprzyjemny dla osób, które starają się mu pomóc i generalnie ma wszystko „gdzieś”.

Trzeci sezon będzie dla głównego bohatera bardzo trudny. Tony cierpi z powodu kolejnej straty. Tym razem w domu opieki umiera jego ojciec. W pierwszych odcinkach finałowego sezonu z pewnością zobaczymy uroczysty pogrzeb, a potem to jak Tony radzi sobie ze śmiercią ojca.

Nie podano daty premiery trzeciej serii. Ma nastąpić wkrótce. Prawdopodobnie nowych epizodów spodziewać możemy się w pierwszym kwartale 2022 roku.

Źródło: Youtube

ZOBACZ TEŻ  Superman i Lois – nadchodzi nowy serial o bohaterach DC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.