Przeczytano:

Wybrzeże Moskitów odnowione na 2. sezon

03 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Apple TV+ trochę ponad miesiąc po premierze serialu Wybrzeże Moskitów zdecydowało się dać produkcji zielone światło na realizację kontynuacji. Decyzję tą podjęto przed jutrzejszym finałem sezonu.

Oto jak o produkcji wypowiada się szef programowy Apple Matt Cherniss:

Wybrzeże Moskitów zawładnęło wyobraźnią widzów na całym świecie, nie tylko ze względu na pełną adrenaliny akcję i przygodę, ale także ze względu na wciągającą historię rodzinną.

Serial jest adaptacją powieści Paula Therouxa o tym samym tytule. Jego akcja zabiera nas w niebezpieczną podróż, której prowodyrem będzie radykalny idealista i genialny wynalazca Allie Fox. Wraz z rodziną ucieka z USA i wyrusza do Meksyku w poszukiwaniu lepszego życia. Tam rodzina na każdym kroku napotyka nowe zagrożenia oraz musi podejmować moralne wybory, od których nie ma już odwrotu.

Za serial odpowiada Neil Cross. W obsadzie znajdują się Justin Theroux jako Allie, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman i Kimberly Elise.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również