Wybrzeże Moskitów odnowione na 2. sezon

}

Data: 3 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ trochę ponad miesiąc po premierze serialu Wybrzeże Moskitów zdecydowało się dać produkcji zielone światło na realizację kontynuacji. Decyzję tą podjęto przed jutrzejszym finałem sezonu.

Oto jak o produkcji wypowiada się szef programowy Apple Matt Cherniss:

Wybrzeże Moskitów zawładnęło wyobraźnią widzów na całym świecie, nie tylko ze względu na pełną adrenaliny akcję i przygodę, ale także ze względu na wciągającą historię rodzinną.

Serial jest adaptacją powieści Paula Therouxa o tym samym tytule. Jego akcja zabiera nas w niebezpieczną podróż, której prowodyrem będzie radykalny idealista i genialny wynalazca Allie Fox. Wraz z rodziną ucieka z USA i wyrusza do Meksyku w poszukiwaniu lepszego życia. Tam rodzina na każdym kroku napotyka nowe zagrożenia oraz musi podejmować moralne wybory, od których nie ma już odwrotu.

Za serial odpowiada Neil Cross. W obsadzie znajdują się Justin Theroux jako Allie, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman i Kimberly Elise.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - nowa zapowiedź i zielone światło dla kontynuacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.