Wybrzeże Moskitów odnowione na 2. sezon

3 czerwca 2021 | Newsy

Apple TV+ trochę ponad miesiąc po premierze serialu Wybrzeże Moskitów zdecydowało się dać produkcji zielone światło na realizację kontynuacji. Decyzję tą podjęto przed jutrzejszym finałem sezonu.

Oto jak o produkcji wypowiada się szef programowy Apple Matt Cherniss:

Wybrzeże Moskitów zawładnęło wyobraźnią widzów na całym świecie, nie tylko ze względu na pełną adrenaliny akcję i przygodę, ale także ze względu na wciągającą historię rodzinną.

Serial jest adaptacją powieści Paula Therouxa o tym samym tytule. Jego akcja zabiera nas w niebezpieczną podróż, której prowodyrem będzie radykalny idealista i genialny wynalazca Allie Fox. Wraz z rodziną ucieka z USA i wyrusza do Meksyku w poszukiwaniu lepszego życia. Tam rodzina na każdym kroku napotyka nowe zagrożenia oraz musi podejmować moralne wybory, od których nie ma już odwrotu.

Za serial odpowiada Neil Cross. W obsadzie znajdują się Justin Theroux jako Allie, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman i Kimberly Elise.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - nowa zapowiedź i zielone światło dla kontynuacji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram