w

The Boys sezon 2. – nowa zapowiedź i zielone światło dla kontynuacji!

boysclip

Trwa właśnie wydarzenie Comic Con At Home podczas, którego światu zaprezentowany został naprawdę szalony klip promujący drugi sezon serialu The Boys. Oprócz tego poinformowano także, iż serial ten otrzymał już zamówienie na sezon trzeci. Cieszycie się?

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich i wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem. Produkcja charakteryzuje się dużą dawką brutalności, a superbohaterowie ukazani są w satyryczny i cyniczny sposób.

W nowej serii nasi bohaterowie uciekają przed prawem, ścigani przez superbohaterów, desperacko będą próbować się przegrupować, aby rozprawić się z organizacją Vought.

Premiera 2. sezonu już 4 września na platformie Amazon Prime Video.

Poniżej nowy plakat promujący produkcję.

boysposter

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nickelodeon 600x600 1

Star Trek: Prodigy – logo nowego serialu animowanego od Nickelodeon

hdm7

Mroczne materie sezon 2. – zobaczcie zapowiedź!