Wybrzeże moskitów – Apple prezentuje zwiastun 2. sezonu serialu

}

Data: 13 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ zaprezentowała oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu Wybrzeże moskitów. Produkcja powraca po ponad roku od swojej premiery.

Serial jest adaptacją powieści Paula Therouxa o tym samym tytule. Jego akcja zabiera nas w niebezpieczną podróż, której prowodyrem będzie radykalny idealista i genialny wynalazca Allie Fox. Wraz z rodziną ucieka z USA i wyrusza do Meksyku w poszukiwaniu lepszego życia. Tam rodzina na każdym kroku napotyka nowe zagrożenia oraz musi podejmować moralne wybory, od których nie ma już odwrotu.

Nowa seria ukaże nam następstwa ucieczki rodziny głównego bohatera z Meksyku. Osiedlają się w gwatemalskiej dżungli, gdzie Allie spotyka swoją dawną przyjaciółkę i utworzoną przez nią społeczność złożoną z uchodźców. To nowe schronienie wpędza jednak rodzinę Fox w kolejne tarapaty. Wikłają się oni w konflikt z lokalnym bossem narkotykowym. Do tego Allie kłóci się coraz częściej z Margot. Każde z nich ma inny plan na zapewnienie bezpiecznej przyszłości rodzinie. Czy dojdą do porozumienia czy jednak podjętę decyzję rozłączą rodzinę na zawsze?

Za serial odpowiada Neil Cross. W obsadzie znajdują się Justin Theroux jako Allie, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman i Kimberly Elise.

Premiera drugiego sezonu 4 listopada. Finałowy odcinek tej serii pojawi się 6 stycznia 2023 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najbardziej wyraziści serialowi ojcowie - poznaj 17 bohaterów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.