Przeczytano:

She-Hulk – Ginger Gonzaga dołącza do obsady

21 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Powiększa się obsada jednego z wielu superbohaterskich seriali Marvela jakie zmierzają na platformę Disney+. Angaż w She-Hulk otrzymała właśnie Ginger Gonzaga.

Gonzaga wcieli się w najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki Jennifer Walters. To jednak jedyne znane informacje na temat jej postaci. Nie wiadomo jak będzie się nazywać ani jak wielką rolę odegra w serialu.

Wcześniej swój angaż otrzymała Tatiana Maslany, która sportretuje tytułową zieloną kuzynkę Bruce’a Bannera. U jej boku wystąpią także Mark Ruffalo jako Hulk i Tim Roth.

She-Hulk opowie o Jennifer Walters, kuzynce Bannera, która po postrzale potrzebowała transfuzji krwi. Kiedy przetoczona jej krew Bruce’a kobieta również otrzymała jego moc zamieniania się w zielonego potwora. Jednak ona w przeciwieństwie do kuzyna po przemianie jest w stanie się kontrolować, bowiem zachowuje pełną świadomość.

Serial ma mieć formę sitcomu i być komedią prawniczą. Jego odcinki trwać będą mniej więcej po 30 minut. Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się jeszcze w tym roku.

Gonzagę kojarzyć możecie z serialu Rozbici czy Siły kosmiczne. Wystąpiła także w produkcji Mixology czy filmie Ted z 2012 roku.

Źródło: superhyrohype

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również