Woke – komediowy serial Hulu z przedłużeniem na 2. sezon

}

Data: 18 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu dwa miesiące po debiucie pierwszego sezonu zdecydowała się na danie serialowi Woke zielonego światła na produkcję kontynuacji. Gwiazdą Woke jest Lamorne Morris znany z Jess i chłopaki, a tematem przewodnim rasizm.

Główny bohater to afroamerykanin Keef, rysownik dążący do zawodowego sukcesu. Jednak pewien incydent zmienia całe jego życie. Policjant bierze go za poszukiwanego mężczyznę i brutalnie bije. Wydarzenie to otwiera oczy Keefa na problem rasizmu. Jednocześnie przemawiać do niego zaczynają codzienne przedmioty, które dają mu nowe spojrzenie na świat. Keef stara się osiągnąć środek wszystkiego, nie niszcząc już tego co do tej pory osiągnął. Postać Keefa inspirowana jest życiem i pracą artysty Keitha Knighta.

Drugi sezon serialu składać będzie się z ośmiu odcinków. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nierealne – nowy serial HBO o kobietach z nadprzyrodzonymi zdolnościami

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.