w

Woke – komediowy serial Hulu z przedłużeniem na 2. sezon

woke renew e1605637761653

Platforma Hulu dwa miesiące po debiucie pierwszego sezonu zdecydowała się na danie serialowi Woke zielonego światła na produkcję kontynuacji. Gwiazdą Woke jest Lamorne Morris znany z Jess i chłopaki, a tematem przewodnim rasizm.

Główny bohater to afroamerykanin Keef, rysownik dążący do zawodowego sukcesu. Jednak pewien incydent zmienia całe jego życie. Policjant bierze go za poszukiwanego mężczyznę i brutalnie bije. Wydarzenie to otwiera oczy Keefa na problem rasizmu. Jednocześnie przemawiać do niego zaczynają codzienne przedmioty, które dają mu nowe spojrzenie na świat. Keef stara się osiągnąć środek wszystkiego, nie niszcząc już tego co do tej pory osiągnął. Postać Keefa inspirowana jest życiem i pracą artysty Keitha Knighta.

Drugi sezon serialu składać będzie się z ośmiu odcinków. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gettyimages 505185072

Spin-off filmu The Batman traci showrunnera i scenarzystę!

netflix otworz oczy 03

Otwórz oczy – nowy polski serial oryginalny od Netflixa