w

Spin-off filmu The Batman traci showrunnera i scenarzystę!

gettyimages 505185072

Dla platformy HBO Max powstaje serialowy spin-off filmu The Batman Matta Reevesa. W projekt ten zaangażowany jest sam Reeves. Współtworzyć miał z nim Terence Winter, jednak odszedł on z funkcji showrunnera i scenarzysty tego projektu.

Oficjalnie Winter postanowił rozstać się z tym projektem z powodu różnic twórczych. Nie mógł porozumieć się zarówno z Reevesem, jak i z innymi producentami. Już trwają poszukiwania osoby, która zajmie jego miejsce.

Fabuła spin-offa koncentrować się ma wokół Departamentu Policji w Gotham City. Akcję poznamy oczami skorumpowanych policjantów i dowiemy się jak wielką skalę w tym mieście ma korupcja. Całość osadzona zostanie w tym samym świecie, który ukazany będzie w pełnometrażowym filmie The Batman, tylko rok wcześniej.

Serial ten ma dać możliwość do dalszego serialowego rozszerzania świata z filmu i poznawania nowych fascynujących i złożonych postaci z Gotham City.

Źródło: The Hollywood Reporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wondergirl concept art

The CW pracuje nad serialem Wonder Girl

woke renew e1605637761653

Woke – komediowy serial Hulu z przedłużeniem na 2. sezon