Wojownicze zakonnice powracają! Netflix udostępnił pierwszą zapowiedź 2. sezonu Warrior Nun

}

Data: 7 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po prawie dwóch latach od premiery pierwszego sezonu serialu fantasy Warrior Nun Netflix dał nam możliwość zobaczenia jak będzie prezentował się drugi sezon. Jego premiera zaplanowana jest na zimę.

Fabuła serialu opiera się o mangę Bena Dunna. Główna bohaterka to 19-letnia Ava, która niespodziewanie budzi się w kostnicy z szansą na nowe życie i z tajemniczym artefaktem znajdującym się na jej plecach, który daje jej nadzwyczajne moce. Poszukując odpowiedzi natrafia na Zakon Krzyża, będący tajnym stowarzyszeniem wojowniczych zakonnic, które poprzysięgły chronić świat przed złem. Teraz Ava musi dzielić swoje nastoletnie zwyczajne życie pomiędzy to nadnaturalne.

Poniższe wideo ukazuje nam następstwa pierwszego spotkania bohaterów serialu ze złą Adriel. Po opublikowanym materiale możemy sądzić także, że będzie on o wiele bardziej pełen akcji, niż pierwszy sezon.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Widowiskowa zapowiedź Sandmana!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.