Widowiskowa zapowiedź Sandmana!

}

Data: 7 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował niezwykle widowiskową zapowiedź serialu Sandman, który powstaje na podstawie komiksów Neila Gaimana.

Jest taki inny świat, do którego trafia każdy i każda z nas. Wystarczy tylko zamknąć oczy i zasnąć… To miejsce zwane Śnieniem, w którym Władca Snów, Sandman (Tom Sturridge), nadaje kształt wszystkim naszym najgłębiej skrywanym lękom i fantazjom. Po tym jednak jak Sen zostaje nieoczekiwanie porwany i staje się więźniem przetrzymywanym przez całe stulecie, jego nieobecność daje początek całej serii zdarzeń, które na zawsze odmienią światy snu i jawy. Aby przywrócić porządek, Sen musi odbyć długą podróż w czasie i przestrzeni oraz naprawić błędy, które popełnił podczas swojego niezwykle długiego trwania. Na swej drodze ponownie spotyka on dawnych przyjaciół i wrogów, a także poznaje nowe istoty — tak kosmiczne, jak i ludzkie.

Serial Sandman, który jest oparty na wydawanej przez DC i uwielbianej serii komiksów autorstwa Neila Gaimana, to pełnokrwista i pełna świetnie nakreślonych postaci opowieść, w której świat mitów łączy się z mroczną fantastyką.

Dziesięć spektakularnych rozdziałów to dziesięć historii wypełnionych przygodami Władcy Snów. Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są Neil Gaiman, showrunner Allan Heinberg i David S. Goyer.

A tak prezentuje się plakat Sandmana.

the sandman netflix poster 768x1138 1

Premiera 5 sierpnia.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ozark – zobacz jak ekipa żegna się z planem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.