The Midnight Club – pierwszy zwiastun nowego horroru Flanagana

}

Data: 7 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź nowego serialu grozy Mike’a Flanagana, który to jest adaptacją powieści Christophera Pike’a o tym samym tytule.

Patrząc na dotychczasowe dzieła Flanagana – Nawiedzony dom na wzgórzu czy Nocna msza, możemy spodziewać się po serialu mrocznego i przerażającego tonu. Wskazuje na to również poniższe wideo.

Akcja serialu rozgrywa się w hospicjum Rotterdam Home. Grupa zaprzyjaźnionych pacjentów tworzy klub, który zbiera się o północy w celu opowiadania sobie przerażających historii. Jego członkowie zawierają pakt, mówiący o tym, że jeśli którykolwiek z nich umrze, ma nawiązać pozagrobowy kontakt z pozostałymi żyjącymi.

W obsadzie The Midnight Club znajdują się Heather Langenkamp, która wcieli się w lekarkę prowadzącą hospicjum dla nieuleczalnie chorych nastolatków oraz Igby Rigney, Ruth Codd, William Chris Sumpter, Aya Furukawa, Annarah Shephard i Sauriyan Sapkota, którzy sportretują członków tytułowego klubu.

Tak zaś prezentuje się plakat promujący produkcję.

midnight club poster 1 768x960 1

Premiera The Midnight Club 7 października tego roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The End of the F***ing World sezon 2. - znamy datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.