Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – nowy zwiastun prosto z Comic-Conu

}

Data: 22 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon na trwającym właśnie Comic-Conie w San Diego zaprezentował świeżutki i epicki zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy. Powracamy do Środziemia w pełnej krasie!

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona. Wtedy jeszcze w Śródziemiu istniało aż 20 pierścieni mocy, które umieszczone zostały pod opieką elfich królów, krasnoludzkich lordów, śmiertelnych ludzi i czarnego pana.

Serial ukaże nam wiele wątków – od głębin krasnoludzkich kopalni w Górach Mglistych, po politykę elfiego królestwa Lindon, aż do potężnej i przypominającej Atlantydę wyspy Numenor.

Premiera serialu na platformie Amazon 2 września. Produkcja już otrzymała odnowienie na drugi sezon.

Kto już nie może się doczekać powrotu do świata stworzonego przez Tolkiena?

Źródło: Amazon

ZOBACZ TEŻ  Kowalscy kontra Kowalscy hitem Polsatu. Stacja zezwoliła na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.