Kowalscy kontra Kowalscy hitem Polsatu. Stacja zezwoliła na 2. sezon

}

Data: 12 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Nie ma wątpliwości, że nowy serial komediowy Polsatu skradł serca widzów. Przygody dwóch skrajnie różnych rodzin o tym samym popularnym nazwisku wiosną przez 10 tygodni w każdą sobotę śledziło średnio 1,5 mln widzów. W grupie komercyjnej stacja podczas emisji serialu była zdecydowanym liderem i to przesądziło o decyzji włodarzy Telewizji Polsat odnośnie kontynuacji serialu Kowalscy kontra Kowalscy.

 Niebanalny scenariusz, zabawne przygody bohaterów, świetne dialogi i fenomenalne kreacje trzech pokoleń Kowalskich (w rolach głównych Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska, Piotr Adamczyk, Paweł Wawrzecki, Wojciech Mecwaldowski, Patryk Cebulski i Jakub Zdrójkowski). To wszystko złożyło się na niewątpliwy sukces produkcji, za której scenariusz i reżyserię odpowiada Okił Khamidov.

Kowalscy kontra Kowalscy opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko – od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. Siedemnaście lat temu w szpitalu doszło do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowywał się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafiło dziecko bogatych. Gdy prawda wyszła na jaw, ponownie doszło do zamiany, co zaowocowało mnóstwem przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

Pierwszy sezon liczył 20 odcinków.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Telewizja Polsat kręci dwa nowe seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.