Sarah Michelle Gellar w obsadzie Wolf Pack

}

Data: 22 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Sarah Michelle Gellar, którą z pewnością kojarzycie z można powiedzieć kultowego już serialu Buffy: Postrach wampirów obsadzona została w jednej z głównych ról w serialu o wilkołakach Wolf Pack.

Gellar sportretować ma detektyw Kristin Ramsey, która zajmie się próbą złapania nastoletniego podpalacza, który wzniecił pożar prowadzący do przebudzenia nadprzyrodzonego zła.

Produkcja trafi na platformę Paramount+. Jej fabuła opiera się na niewydanej w Polsce serii powieści kanadyjskiego pisarza Edo van Belkoma Wolf Pack. Główni bohaterowie to grupa nastolatków, których życie zmienia się po serii pożarów do jakich doszło w Kalifornii. Ogień zbudził przerażające bestie. Te chcą odszukać parę nastolatków oraz dwójkę ich przyjaciół. Czwórka ta trafiła do adopcji po poprzednim wielkim pożarze do jakiego doszło 16 lat temu. Podczas pełni księżyca czwórka ta odkrywa sekret, który połączy ich już na zawsze.

W obsadzie są także Armani Jackson, Bella Shepard, Chloe Rose Robertson i Tyler Lawrence Gray, którzy sportretują czwórkę nastoletnich bohaterów.

Wolf Pack zadebiutować ma jeszcze w tym roku.

Źródło: Bloody Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Kultowe Smerfy wreszcie na polskim Netflixie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.